Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezért meghúzhatnak nyelvvizsgán?

Ezért meghúzhatnak nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Ma írtam angol középfokú nyelvvizsgát a TELC-nél. Szerintem jó lett, nem is ez a lényeg, de az elején az adatkitöltős résznél elírtam az anyanyelvet. (Mert nem vettem észre, hogy a különböző nyelvekhez oldalt kódok voltak felsorakoztatva - a mi esetünkben a magyar a 007-es, én meg beírtam, hogy 'HUN'.) Ezért mondhatják, hogy a nyelvvizsgám sikertelen, vagy azért bízhatok a jóindulatukban?
2011. máj. 28. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

De, van, meg is találtam:


"plural persons formal or law someone who is not known or not named:

The police are appealing for any person who was in the area at this time to contact them.

murder by person or persons unknown

All 115 persons on board were killed."

2011. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na, bocsi, de legalább már biztosan tudod, mikor használják, hogy "persons" (a saját kérdésemhez akartam írni) :D Amúgy ezért tuti, hogy nem húznak meg.
2011. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó... már nem is értettem most mi ez a válasz. :D :D Am, köszi a biztatást, azért még kíváncsi vagyok mások véleményére, úgyhogy írjatok!
2011. máj. 28. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Mások is ugyanannyit tudnak erről, mint én, ha biztosra szeretnél menni, írc a TELC-nek egy levelet, és kérdezd meg őket.
2011. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megtettem, bár gondolom nem fognak hamar válaszolni, én meg tűkön ülök, nagyon ideges vagyok.


Azért kérdeztem, hátha valakivel előfordult hasonló szituáció.

2011. máj. 28. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ECL-en voltam, és elbasztam valamit az adatoknál, szóltam ott a csajnak, de csak legyintett rá. Nem hiszem hogy emiatt sikertelen lenne a vizsgád.
2011. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem. Én vizsgáztattam BME-n, ott a vizsgázók rendszeresen összekeverték a születési dátumukat az aznapi dátummal, a saját nevüket az anyjuk nevével, stb.Ezt nem értékelik, csak a feladatokat.
2011. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!