Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kőbányai Szent László...

A Kőbányai Szent László Gimnáziumnak miért ilyen rossz a híre?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jó híre van.
2012. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én szinte csak rosszakat hallok róla: csomó sznob, csomó drogos, beképzelt diákok, nem tanító tanárok, stb.
2012. ápr. 14. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
márpedig én azt hallom mindig, hogy az az ország legjobb sulija, kifejezetten jó híre van.
2012. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Márpedig az ország 2. legjobbja.Nem tudom,hogy kitől hallhattad ezt.
2012. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én oda jelentkeztem elsőnek idén..

Én is rosszakat hallottam.. konkrétan jár oda anyukám egyik kollégájának a lánya, és órákig tanul egy sima dolgozatra, ameddig az osztálytársai megkapják a válaszokat, mert befolyásosak a szüleik, és mert van kapcsolatuk az iskolával..

Beképzeltek, sznobok a diákok. Maga az ISKOLA az remek, mert jól tanítják amit tanítanak, csak a diákokkal és NÉHÁNY tanárral van probléma....

Le lehet pontozni, de sajnos élő példát tudok rá, hogy ténylegesen ez megy ott.

2012. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Testvérem oda jár, imádja az iskolát, rajztagozatos. Én sem tudom honnan vetted ezt hogy rossz híre van. Én is oda fogok jelentkezni. Én csak jót hallottam róla.
2012. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A világ legjobb iskolája, egy pillanatra se bántam meg, hogy ide jöttem! Az emberek változatosak, semmiképp se egyformák, mindenkinek megvan a maga stílusa, egyénisége, és meglehet, hogy járnak ide beképzeltek, de könyörgöm, hova nem?!:D A hangulat isteni, csomó változatos program van, az iskolavezetés és a tanárok is gyerekközpontúak, persze vannak jobb illetve rosszabb tanárok is. Lényeg a lényeg, a László JÓÓÓ hely 
2012. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!