Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy "működik" egy egyetem?

Hogy "működik" egy egyetem?

Figyelt kérdés

Remélhetőleg szeptembertől fogok egyetemre járni (elte btk-s leszek) de nagyon nem tudok az egyetemek működéséről semmit.Az igaz,hogy nincsen osztály,csak egy nagyobb évfolyam?Akkor hogy működik a közösség?Mi alapján döntöd el,hogy milyen órákat vegyél fel?

(Igazából mostani egyetemisták véleményét várom)


2009. jún. 18. 09:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%
SZTE, szintén kapsz füzetet, amiben le van írva pár dolog , azt szépen elolvasod, regisztrálsz az etr-be és keresel egy olyat,h dinamikus tanterv, na ott amit első félévre ír azt szépen felveszed, meg érdemes még egy-két Általánosan művelő tárgyat is felvenni. A csoport szellemről annyit,hogy nekünk van egy iwiw oldalunk az mindenkinek fel van véve, és ha valakinek közérdekű infoja vagy kérdése van oda felírjuk, aki tud válaszol. Ennek az email címe meg a közös emailünk, a tanárok is oda küldik az anyagokat ,meg mi is ha van valamink vagy valaki kéri. Mi ugyan 60-an vagyunk , tehát nem olyan óriási szám, de bevallom még mindig van olyan ember akinek nem jut eszembe a neve. Ez ugyan régi képzés,de mi másodévben szakirányt választottunk, így voltak közös tárgyaink ,meg szakirányosak ( többségében) az én szakirányomon összesen 17-en vagyunk és sokszor reggeltől estig összezárva, úgyh velük elég jó a kapcsolat.
2009. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!