Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sulinak tartjátok a...

Milyen sulinak tartjátok a Leövey gimit (Bp. )? Például milyenek a tanárok, mennyire nehéz stb.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én Leöveys vagyok..hát a tanároknak kicsit nagy az elvárásuk ahhoz képest, hogy bénán adják le az anyagot. Kb. egyetemi szinten akarnak tanítani..Én már megbántam, hogy oda jelentkeztem, mert teljesen lement az elmúlt évben a tanulmányi átlagom, egyedül a barátok miatt maradok ott. (most leszek 10.-es) Ami még zavaró, hogy annak ellenére, hogy média tagozatos vagyok, a biosztanár, matektanár, infotanár is úgy akarja le adni az anyagot, mintha reálon lennék. Egyébként nem olyan rossz suli. Ha gondolod, írj egy mailt, ha részletesebb beszámolóra vagy kivi a tanárokról, stb=) : altergirl16@freemail.hu
2009. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! a mostani sulimban is nagyjából ez a helyzet. csak pár ismerősöm agyondicsérte e Leöweyt, hát gondoltam rákérdezek.de a csöbörből vödörbe vándorlást inkább kihagynám:)
2009. jún. 17. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ellenkezője a véleményem:) Szintén jövőre leszek ott 10.-es, és nagyon jól érzem magam, szerintem a tanárok jófejek. Viszont az egyetemi szinttől még elég messze vagyunk :) Szerintem minden tanár a legjobbat akarja kihozni a diákjaiból. Én annak ajánlanám ezt a gimit, aki nem akar lazsálni, de túlságosan hajtani sem akar. Ha gondolod velem is lehet beszélgetni: matoboci@gmail.com

Hidd el, sokat megéltem már, de a Leövey egész életem egyik legjobb választása volt.

2009. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát kösz mindkettőtöknek, de sajna Leöveybe nem vennének át. Ugyanis olaszt tanulok, ami ott nincs:S
2009. jún. 18. 17:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Mint azt utólag megtudtam
2009. jún. 18. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Hanyadikba mennél? Amúgy olasz valóban nincs, de ez ne akadályozzon meg, én hébert meg angolt tanultam, most pedig latint, jövőre németet fogok.. Tehát teljesen felborultak a nyelvi dolgaim, de megérte, több nyelven fogok beszélni :P
2009. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jövőre leszek tizedikes.
2009. jún. 19. 17:00
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem mindegy, hogy sz@r suliban vagy 5-ös tanuló , vagy a Leövey-ben 3-4-es! Én is vaciláltam egy darabig ,hogy átmenjek a Löveyből egy lakóhelyemhez jelentőseben közelebbi suliba (50 km-re lakom pesttől) de végül nem tettem!
2009. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!