Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sulinak tartjátok a...

Milyen sulinak tartjátok a Kölcsey Ferenc gimit (Bp. )? Például milyenek a tanárok, mennyire nehéz stb.

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A hugom es az egyik lany akit ismerek odajartak. Egyikuk se szerettek.


A hugom atment egy masik helyre mivel a magyar tanara pikkelt ra, mivel o nagyon fizika es matek orientalt volt (tavaly vegzett a Corvinuson jeles minositessel). A szivatas rendszeres felelesekkel es egyesekkel jart, es az osztaly elotti megalazas is rendszeres volt (a hugom heti haromszor szinte sirva jott haza, pedig kemeny fabol faragtak). Ezzel nem akarom azt mondani, hogy a hugom egy szent lelek volna, o is kamaszosan lereagalta a dolgokat, azonban szerintem egy oktatonak felul kell tudnia emelkednie es megprobalni segiteni es egyutt mukodni a szivatas helyett (mely nyilvanvaloan nem mukodott mivel a hugom eredmenyei rohamosan romlottak). Ehelyett az oktato lesulyedt a hugom akkori szintjere es a tanar-diakok kozti eroegyenlottseget kihasznalva allandoan megalazta. Tovabba valamilyen okbol kifolyolag raeroltettek az olasz tanulasat (amikor nemetet szeretett volna) es bar kituno nyelv erzeke volt/van az sem ment neki (jelenleg ket felsofoku nyelvvizsgaja van). Az ido nem a Kolcsey-t (amelyet maig (7 evvel kesobb) pokolkent emleget) hanem a hugomat igazolta szerencsere, mivel jelenleg Nagy Britania egyik vezeto egyetemen csinalja a MEsterkepzest.


A lany akit ismerek, pedig human orientaltsagu (ELTE holland-(angol nem vagyok a masodikba biztos) szakos es ot meg pont matekbol akartak 12 (!)ben megbuktatni miutan mar felvettek az ELTE-re. Bar nem tettek meg, o is nagyon rossz szajizzel hagyta ott a Kolcseyt.


Biztos van akinek jo elemenye volt a Kolcseyvel, azonban en sajnos csak errol a kettorol tudok. Ezzel nem akarom azt mondani, hogy ez a Kolcsey sajatossaga lenne; azonban ott biztosan elofordul.

2009. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tavaly voltam átjelentkezési beszélgetésen, de az igazgató nagyon nem volt szimpatikus. Végül több helyre is átvettek volna, úgyhogy nem ezt választottam.
2009. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!