Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kölcsey Ferenc Gimnázium...

A Kölcsey Ferenc Gimnázium elit sulinak számít?

Figyelt kérdés

1063,Budapest,Munkácsy Mihály utca 26.

Csak mert egyre jobban kezdek idegeskedni az iskolák miatt.

Ugyanis megjelöltem a Kölcsey-t elsőnek de sokaktól azt hallottam,hogy eléggé elit suli és nekem csak 3,8 az átlagom.

"A ötéves képzési idejű emelt szintű nyelvi képzés angolból" részére jelentkeztem.Hozzá kell tennem van nyelvvizsgám.Mondjuk nem tudom,hogy ez mennyire számít.

: (


2011. febr. 22. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
3,8 az átlagod?? Hát őő izé.Egy próbát megér...
2011. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ismerőseim közül többen úgy jutottak be kölcseybe 4,0 vagy rosszabb átlaggal úgy hogy nem irtak jó felvételit olyan 65 pont körül, hogy apukájuk fizetett egy kicsit.
2011. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hány pontos lett az írásbelid?
2011. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát előbb kellett volna elkezdni parázni a jegyek miatt... ezt elkurtad
2011. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12 évvel ezelőtt kellett ezen törnöm a fejem, de abban az időben nem ment gimnáziumba, akinek nem volt 4,7-4,8 és efölötti átlaga (én kitűnő voltam, a felvételim írásbeli része is jól sikerült, mégis izgultam a szóbelin, hogy vajon hogy döntenek). Ma hogyhogy megfordul a fejedben 3,8-as átlaggal? Bocs, nem gonoszkodásból, csak tényleg érdekel, hogy vajon ennyire megváltozott a világ, süllyed a magyar oktatás színvonala (mondjuk ez nem kérdés), vagy nincs a tanulóknak önkritikája?
2011. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
régen tényleg elit suli volt nagyon, de mostmár nagyon nagyon megy le a színvonala, és eléggé mennek ott a kapcsolatrendszerek is. én tudom, oda jár volt osztálytársam...
2011. febr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mivel van nyelvvizsgád, így már felfognak tuti venni:)

Mellesleg senki sem ötös tanuló, bár igaz, ha gimibe mész egy négyes átlag kell, de mivel már van nyelvvizsgád, az a két százalék nem lesz baj:)

2011. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!