Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Mit tegyek ilyen helyzetben? :/ Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na, arról lenne szó, hogy elég szégyenlős típus vagyok, és félek, hogy ez miatt esetleg középsuliban nem lesznek barátaim, mert félek majd bárkihez is odamenni vagy valami... :/ Szerintetek mit kéne tennem, vagy hogy tudnék majd könnyen összebarátkozni bárkivel aki számomra szimpatikus lesz?
2012. jan. 25. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Első lépés pl gólyatábor:)
2012. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ettől félek...Én is ilyen vagyok..DE elhatároztam h. megváltozok!Mert ez így nem mehet tovább...
2012. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Saviour válasza:
Énis szégenlős vagyok.. és nem kell megváltoznod. Lényeg hogy aki neked szimpatikus köszönj néha és magától megszólit ,ha mégse akkor azért csak van annyi bátorságod megkérdezni a nevét és majd igy összehaverkodtok...csak ennyit tudok mondani... remélem segitettem:)
2012. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Saviour igen segítettél, köszi. :3
2012. jan. 26. 18:06
 5/5 Saviour válasza:
nm:)
2012. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!