Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kommunikáció- és médiatudomány...

Kommunikáció- és médiatudomány. BCE, BME vagy BKF?

Figyelt kérdés

"büfé- és ruhatár"szak-féle válaszokat nem kérek.

Ha valaki arra a szakra jelentkezik, ami szükséges ahhoz, hogy azzá legyen aki mindig is szeretett volna lenni, és komolyan veszi a szakot, és nem azért megy oda, mert kell neki 1 diploma, akkor szerintem érdemes.


2012. jan. 24. 17:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát ha elérnéd a BCE ponthatárát mindenképp oda menny, fényévékkel jobb mint a BKF.
2012. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
érvélnél kérlek?
2012. jan. 27. 18:11
 13/22 anonim ***** válasza:

A BKF szörnyű társaság. Típikus nagyképű emberek járnak oda, akiknek büdös a munka ezért inkább a viván szeretnének pózolni naphosszat (komm. és médiatudományról beszélek).

Ha már ezt a szakot választod, legyen, de ne a BKF-et.

2012. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
akkor melyik legyen?:S
2012. febr. 21. 18:23
 15/22 A kérdező kommentje:

honnan tudod, hogy szörnyű?

bocsi, csak most ilyenkor muszáj minden ilyesmit megkérdeznem:S

2012. febr. 21. 18:25
 16/22 A kérdező kommentje:

mindenhol mást olvasok


valaki azt mondja, hogy BKF, mert direkt kommunikációs.

mások azt, hogy a corvinuson jó a ennek a szaknak az oktatási színvonala...:\

2012. febr. 21. 18:33
 17/22 anonim ***** válasza:
Szia! Én se ajánlanám a BKF-et... lehúztam egy évet, de a színvonal az a béka segge alatt van. Váltottam a BCF-re. Milliószor jobb! Sok mindent tanultam itt, a gyakorlati képzés is nagyon jó. A suli mellett el tudtam helyezkedni egy újságnál gyakornokként és most, hogy befejeztem hajtok a főszerkesztői posztra :D
2012. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
BCE-re gondoltál?
2012. febr. 21. 18:47
 19/22 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem se menj a BKF-re! Nyilván te is tudod, hogy ezzel nehezebb elhelyezkedni, mert túltelített, és ezzel nem bántani akarlak. Viszont ha belegondolsz, sokkal hamarabb találsz munkát, kezedben egy BCE-s diplomával, mint egy BKF-s diplomával. Abban igazuk volt az előttem szólóknak, hogy a színvonal nagyon lent van. Én Covinuson voltam most nyílt napon kommunikáción, be is ültünk egy előadásra, és nagyon tetszett. Bár én nem erre a szakra jelentkezek, de nagyon elnyerte a tetszésem. Úgy adta elő a tanár az anyagot, hogy azt tényleg lehetett élvezni, pedig csak egy egyszerű úgymond unalmas témáról volt szó. Szerintem a BCE-vel sokkal jobban járnál.
2012. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen, bocsi félregépeltem.. :)))
2012. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!