Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kommunikáció- és médiatudomány...

Kommunikáció- és médiatudomány. BCE, BME vagy BKF?

Figyelt kérdés

"büfé- és ruhatár"szak-féle válaszokat nem kérek.

Ha valaki arra a szakra jelentkezik, ami szükséges ahhoz, hogy azzá legyen aki mindig is szeretett volna lenni, és komolyan veszi a szakot, és nem azért megy oda, mert kell neki 1 diploma, akkor szerintem érdemes.


2012. jan. 24. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

én BCE, BME közt döntenék inkább, mert nívósabb egyetemek.

bár a BKF-nek már a nevében benne van a kommunikáció, lehet, hogy az a suli orientáltabb az általad választott szakra.


bocsi, nem segítettem. :D

2012. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%

BKF az elég gyenge. Ponthatárokon is látszik. BCE-t javasolnám, bár én a helyedbe nem mennék kommunikáció és média iránya felé, büfészak lett, csak úgy tudsz majd elhelyezkedni vele, ha vannak kapcsolataid.

De ha mindenképpen ide akarsz, akkor semmiképp se BKF.

2012. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, nem néztem hogy büfészakos megjegyzéseket nem kérsz. Ha tényleg ez érdekel akkor mindenképp oda menny, de tudd nem lesz egyszerű utána! Hajrá!;)
2012. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

nem gáz:D a te írásodon lehetett érezni, hogy építő jellegű ,és nem olyan "b*zd meg a büfészakos diplomád" stílusú

felpontoztalak!:)

köszönöm az eddigi válaszokat,mégmégmég:)

2012. jan. 24. 17:58
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg pont a BKF-et ajánlom, ott végeztem komm. szakon, és nyilván nem véletlenül kommunikációs főiskola a neve. Tehát ha kommunikáció, akkor BKF. Szakmabeliektől tanulsz, és tényleges gyakorlati oktatás zajlik, vannak tréningek, csomó szakmai gyakorlati lehetőség, de szerintem menj el nyílt napra ha még nem voltál, pont a héten lesz náluk, ott beszélgethetsz szakvezetőkkel és hallgatókkal is: bkf.hu/nyiltnap
2012. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat 4. válaszoló. de még lenne egy kérdésem: Most olyan munkád van, ami ehhez kapcsolódik?
2012. jan. 25. 13:59
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia!

én is ezt a szakot szeretném tanulni. Voltam Bkf nyílt napon, ha lehetőséged van menj el te is a héten. :)

Én a Bkf-et fogom elsőnek megjelölni utána a KJF-et.

Lehet nem olyan nagy múltú az iskola, de benne van a nevébe is a kommunikáció, és nagyon meggyőzőek voltak a nyílt napon.

2012. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok: szerintem abszolút kapcsolódik a munkám ahhoz, amit végeztem, ugyanis egy call centert vezetek.
2012. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
hú ez nagyon jó, gratulálok!:)
2012. jan. 25. 20:54
 10/22 A kérdező kommentje:
eldöntöttem, BKF!
2012. jan. 27. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!