Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kell csinálni, ha emelt...

Mit kell csinálni, ha emelt érettségit szeretnék valamiből, amiből közép már van?

Figyelt kérdés
Merthogy már leérettségiztem, de most meg kéne egy emelt is a felvételihez.
2011. dec. 8. 05:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A kegegyszerűbb, ha a régi iskoládban jelentkezel (február közepe táján van a határidő, a nefmi.hu-n megtalálod pontosan), ill. ha valami miatt nem akarsz oda bemenni, akkor a választott iskolában. Ki kell tölteni a jelentkezési lapot, neked egyszerű lesz, mert szülői aláírás a korod miatt már nem kell.:) Ha nem a saját iskoládban jelentkezel, kell majd az érettségi bizonyítványod, esetleg a gimnáziumi bizonyítványod is.
2011. dec. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Ezt egyébként szintemelő érettséginek hívják.
2011. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, vagy szemelyesen az iskolaban vagy a neten jelentkezel.


En csak azt nem tudom, hogy ha iskolaban jelentkezem akkor is atszervez mashova az om, ha nem abba az iskolaba jartam.

Mert talan akkor nem erettsegizhetek ott ha az a sajat iskolam, vagy ez nem igy van?

2012. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!