Ez mégis mit jelent?

Figyelt kérdés

BGF Nemzetközi gazdálkodás szakára ezek a felvételi követelmények:

- középiskolai érettségi,

- a gazdasági szakcsoportban meghatározott érettségi vizsgatárgyak közül kettő tárgy választása kötelező (közgazdasági alapismeretek, közgazdasági-marketing alapismeretek, vendéglátó - idegenforgalmi alapismeretek)

Utóbbiakból is le kéne érettségizni? Gimnáziumban ilyen tárgyakat nem tanulunk


2011. dec. 3. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kell keresni egy intézményt (értelemszerűen gazdasági iskolát), ahol érettségiztetnek ezen tárgyakból is.
2011. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert más oldalakon ellentmondásba ütköztem. Például a felvin is: [link]
2011. dec. 3. 19:27
 3/15 anonim válasza:
Én ezt nem értem...akinek nincs érettságie (közgazdasági alapismeretek, közgazdasági-marketing alapismeretek, vendéglátó - idegenforgalmi alapismeretek) tárgyakbol, akor azok nem is mehetnek nemzetközi gazdálkodás szakra? :O
2011. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nézd meg, amit belinkeltem. Ot példát is hoznak arra (Diás példa), hogy Dia milyen tárgyakkal jelentkezik erre a szakra. És az új pontszámítási rendszert mutatják be a példákkal, tehát 2012-re vonatkozik. Ezért nem értem a BGF honlapját, remélem nem akarták zárójelbe rakni azokat a tárgyakat :D És a többi egyetemnél sem találkoztam ezzel.. De ha valaki tud erről valamit, hogy esetleg változtak volna a szabályok, az kérem jelezze! Többeknek is segítene :P
2011. dec. 4. 18:26
 5/15 anonim ***** válasza:
Eddig is voltak ám ilyenek. Egyes szakok megköveteltek bizonyos tárgyakat a felvételhez. És akkor kellett keresni egy sulit, ahol leérettségizhettél belőle. Ez nem mai találmány...
2011. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

VALAKI IRJA LE NEKEM EGYÉRTELMŰEN!

HA NEKEM A ZÁRÓJELBEN EMLITETT TANTÁRGYAK EGYIKÉBŐL SINCS ÉRETTSÉGIM, AKKOR ESÉLYEM SINCS NEMZETKÖZI GAZDÁLKODÁS SZAKRA BEKERÜLNÖM???

2011. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A BGF-en nincs!

És ne kajabálj!

2011. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Francba!:(

De ez tavaly ugye nem igy volt?


A TPF és a SZF-en is van ilyen?

Valamint véleményt ha tudtok erről a két suliról irjatok légyszi!Köszi!

2011. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Annyi bizonyos, hogy az NYME-n nincs ilyen. Mert megkérdeztem :)De kétlem, hogy a 4 kötelező tárgyon kívül kérnének két szakmai tárgyat is. Ez még szakközepeseknek is sok lenne :P De ha valaki tud mondani valamit, hogy mik a feltételek mégis, az mondja csak.
2011. dec. 5. 23:50
 10/15 anonim válasza:
engem is érdekelne!:)
2011. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!