Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 80 pontról 100ra emelik a...

80 pontról 100ra emelik a megszerezhető többletpontokat?

Figyelt kérdés
ezt olvastam, nem tudom hogy most essek-e pánikba? állatorvosira akarok menni oda ugye 431 pont kell,de most hogy emelik a többletpontok értékét akkor mostmár 450 pontos felvételi ponthatárra számítsak?? mert ha igen akkor kezdhetem elásni magam.Igy is hoyg a nyelvvizsgapontot csökkenttették 7 ponttal,lett egy 12 pontos űr nekem de igy mennyi lesz 22??? istenem hogy lehetnek ennyire marhákkk??????
2011. okt. 27. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól olvastad, az emelt szintű érettségire való ösztönzés szellemében növelték.
2011. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MENYENEK A FRA.NCBA! -.-'' :D
2011. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a lényegesebb kérdésem az lenne hogy akkor ezzel automatikusan növekedik e a bejutási ponthatárok is???
2011. okt. 27. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de elképzelhető. Hiszen így van lehetőség több pontot is szerezni. Nem akarlak elkeseríteni, de pont a 400 feletti ponthatáros szakokon van erre a legnagyobb esély. Nekem például ha idén felvételiznék a két nyelvvizsgámmal és egy emeltemmel 435 pontom lenne a tavalyi 425 helyett. És szerintem vannak még így egy páran.

De nem kétségbeesni kell, hanem tanulni. Írd meg jól a biosz-kémia érettségid, és nyelvvizsgázz, és fel fognak venni!

2011. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!