Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen tanárnőhöz?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, hogyha az egyik tanárotok tetovált lenne?Nem túlzottan, de azért lenne rajta.

Ha van ilyen tanárotok akkor mit tapasztaltok?Előítéletek érik?Ez miatt atrocitások?

Ha nincs ilyen tanár a környezetetekben, akkor mondjátok el légy szíves, hogy mit szólnátok hozzá?


Általános iskola felső tagozatában, vagy középiskolában gondolkozzatok.


A válaszotokat előre is köszönöm!


2011. szept. 5. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha látható helyen van akkor gázos.(kézfej,nyak) Ha ruhával eltakarható akkor okés.
2011. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam ilyen tanárt. De el tudom képzelni, hogy már a felvételnél kizáró ok. Tehát eleve nem lehet tanár az, akinek tetovállása van.

De persze lehet, hogy nincs így, ha most akarsz tetoválást, ennek járj utána. Apukám köztisztviselő, neki például le kellett vágnia a hosszú haját, hogy megtarthassa a munkáját!

2011. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a tetkót, de ettől még lehet jó tanár.
2011. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Biológia tanárnak akarok tanulni, és később szeretnék ebben a szakmában elhelyezkedni.A hátamon van tetoválás, ami teljes mértékben eltakarható és a lábszáramon.Nem hinném, hogy ez miatt nincs esélyem.

Köszi a válaszokat!

2011. szept. 5. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát amennyiben nem látható helyen van és nem is látszik (márpedig ez a legtöbb iskolánál előírás lesz), akkor a kutya sem fog róla tudni, mert gondolom nem akarsz viszonyt folytatni a kölykökkel, tehát honnan is tudnák? Amiről nem tudnak, nem fáj, tehát nem lesz atrocitás sem.
2011. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!