Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Nyári fotóiskolába járok és ma azt kaptuk házifeladatnak, hogy 1 hónapig fotózzuk az utcán lévő embereket. De nem tömegszinten, hanem egyenként vagy maximum 3 embert egyszerre csak úgy spontán.


Nem tudom mit szólnának ehhez az utcán lévő emberek, hogy csak spontán leszólítja őket egy fiatal srác és le akarja csak úgy fényképezni őket.

Ti mit szólnátok egy ilyenhez?


2011. aug. 17. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy nemet mondanék...

egy kis városban talán furcsán néznének rád sokan, de egy forgalmasabb helyen, egy nagyobb városban nem tűnnél ki nagyon a tömegből.

2011. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pesti vagyok, én meglepődnék emiatt, de hagynám.

Ha fotó suliba jársz, akkor biztos jó a géped vagy jól tudsz fényképezni, így elkérném a képet is.


Amúgy mi miatt kell fotóznotok?

2011. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogy hozzászokjunk a közvetlenséghez a fotós és a modell között. Tehát, hogyha jön egy ismeretlen ember, ne feszüljünk fotósként.


A képet természetesen megkapnád, sőt fel is ajánlom az alanyoknak, hogyha megadják az e-mail címüket, akkor elküldöm nekik.

2011. aug. 17. 23:46
 4/7 Zsófii_Fikka válasza:
Nézd ha kedvesen állsz hozzá a dolgokhoz akkor csak szerzel nekik pár kellemes pillanatot..azzal meg senkinek nincs problémája (:
2011. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha biztosan tudom, hogy senki nem fog visszaélni a képpel és még meg is kapom a fényképet, nem mondanék nemet.

Sajnos a mai világban sosem lehet tudni, hogy ki, mikor, mivel akar visszaélni, ezért jobb az óvatosság. De ha meggyőződtem arról, hogy tényleg fotósiskolába jársz és nem akarsz visszaélni a képpel, akkor megengedném, hogy lefényképezz..:)

16/L

2011. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a feladatból azt értettem ki - amit leírtál - hogy spontán fotó kell, tehát hogy ne szólj nekik előre, hanem mint a paparazzik, fotózd le. Nem? Mondjuk ahhoz meg lehet, hogy nem is szólnak semmit, mert észre sem veszik :)
2011. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, modellként kell beállniuk a képhez az alanyoknak. Tehát csak úgy sima képet nem készíthetek róluk, csaka ha "modellt" állnak nekem.
2011. aug. 19. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!