Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Hogy egy másik csaj csakúgy ismeretlenül írna nektek, hogy szimpik vagytok, és barátkozni szeretne veletek. Ja és nem leszbi, szóval semmi ilyesmi.. 17/L
2011. nov. 2. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nekem már írt egy ismeretlen csaj, hmm érdekes volt azt írta, h 16 éves, én meg megnéztem az adatlapján a képet, jóval fiatalabbnak tűnt.. szóvá is tettem, erre ő elkezdte nekem mondani h mi közöm hozzá , meg elkezdett ribancozni :DDD Másnap pedig megkérdezte, h nem e leszünk barátok xD .. nem vagyunk barátok


Am nincs kifogásom ellene, csak ez mondjuk egy fura szitu volt :) 14/L

2011. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Jah bocsi azt kihagytam, h a csaj 9 éves volt :))
2011. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jaa.. ez gáz. de én normálisra gondoltam
2011. nov. 2. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Sztem az úgy jó.. amúgy gondoltam, h normálisan akarsz, csak erről most hirtelen ez jutott eszembe
2011. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom :D 17 évesen nem gondolod hogy ez egy kicsit gyerekes? bár te tudod
2011. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez mondjuk érdekes kérdés.. Én örülnék neki.. bár én leszbikus is vagyok :D Háhá :D
2011. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nemtudom.. lehet h gyerekes:)
2011. nov. 5. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!