Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőfokú szakképzésen hány...

Felsőfokú szakképzésen hány órát lehet hiányozni?

Figyelt kérdés
Győrben a Széchenyi Egyetemen hány óra hiányzás után rúgnak ki? Elfogadnak igazolást? Ha például nagyon beteg vagyok vagy késik a vonak és nem érek be akkor lehet igazolni a hiányzást vagy nem?
2011. aug. 31. 22:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, hogy csak most írok, de most költöztem vissza Győrbe és teljesen elfeledkeztem Rólad:$ Na de ami késik nem múlik.. :D Igen tényleg jó húzós az órarended:S És azt már tudod, hogy melyik órád hol lesz? Hogy inkább a Petzbe, vagy itt az egyetemen? Amúgy ezek közül csak a Reisingert ismerem. Nekem is statisztikát tanított, csak gyakot. Nagyon jól magyaráz, neki köszönhetően szerettem és értettem meg a statot (előtte középiskolában már tanultam és 2es 3as voltam belőle, itt egyetemen meg 1 pont hiányzott az 5öshöz a vizsgán:D) Szigorú, de teljes mértékben felkészít a vizsgára és azt kéri, amit leadott, kitűnő tanár (nem csak szerintem:D) Marketing tanár.. az a Petra.. őt személyesen nem ismerem, de más szaktársam tanult nála és azt hallottam, hogy ő is rendes és jó tanár:) Többieket nem ismerem, bocsi:S
2011. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Semmi baj hogy későn írtál,köszi hogy válaszoltál:) Az egyetem honlapján fent volt az az órarend amit leírtam,de közben ma a neptunra is felraktak egyet,igaz ott naponta csak 1 óránk van. Telekesi Csilla levélben azt írta hogy a honlapon lévő órarendet kell nézni,pirossal és kékkel is vannak órák írva,álítólag a kékek a Petzbe,a pirosak az egyetemen lesznek,szóval holnap reggel a Petzben kezdek.
2011. szept. 5. 19:30
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Majd talán idővel a neptunba is bekerülnek az óráid:) Nekem októberre sikerült elérnem, hogy a neptunomba rendesen szerepeljenek az órák (úgy vették fel, hogy 3szor is óraütközésem volt-.-) Neptun és TO-sok (L) :D

Akkor élvezd a sulit és nagyon sok szerencsét és sikert kívánok neked az elkövetkező félévekre. Remélem sok barátot, barátnőt szerzel és jól fogod magad érezni itt a SZE-n és évek múlva is örömmel gondolsz vissza az itt töltött évekre:) Sikeres vizsgákat meg zh-kat kívánok!:) Ha bármi kérdésed lenne majd, ide írj nyugodtan, előbb utóbb észreveszem és válaszolok majd:)

2011. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Hát ma reggel volt 2 órám a petzbe aztán 10 perc múlva megint 2 lett volna az egyetemen,utána 7 lyukas és megint 2 a petzben. Busszal mentünk át mert gyalog 40-45 percre van egymástól a kettő és busszal is fél órát késtünk,mert úgy jött a busz. Erre kitalálta a tanár hogy átrakja úgy az órákat hogy legyen reggel 2 óránk aztán legyen két lyukas és csak utána következzen az ő 2órája hogy legyen időnk átéri,szóval így lesz 2 óra,2 lyukas,2 óra,5lyukas és megint 2 óra. Ha megmaradt vona a 7 lyukas legalább haza tudtam volna jönni 3-4 órára.

Láttam mások órarendjét és nekik alig van lyukas órájuk,úgy látszik csak mi szívtuk így meg:S

Én is sikeres félévet kívánok neked!:)

2011. szept. 8. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!