Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek egyetemre (PTE...

Felvettek egyetemre (PTE BTK), de nem fogok menni egyéb körülmények miatt. Ilyenkor be kell menni és le kell mondnai, vagy pedig elég, ha csak nem fizetem be a csekket és nem küldöm nekik vissza a tanulói szerződést?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Tény, hogy mindkét verzió ugyanoda visz, de szerintem tisztább úgy, ha bemész és jelzed szándékod, annak ellenére, hogy még be sem vagy iratkozva.
2011. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem akarsz vagy csak halasztanál? Ha halasztanál, akkor passzív félévet választasz, ha pedig egyáltalán nem, akkor bemész a TO-ra és közlöd, hogy nem szeretnél oda járni.
2011. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és ha már vidéken vagyok, és nem tudok bemenni? Az gáz?
2011. aug. 22. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!