Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem tudnak egy egyetemi...

Miért nem tudnak egy egyetemi kollégiumban a zuhanyzóban elválasztó függönyt tenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon szégyenlős, de a zuhanyzást, meg WC-zést szeretném úgy elvégezni, hogy mások ne lássák, mert kollégiumban élek, nem a ValóVilág4-ben.
2011. aug. 16. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert pénzkidobás: az intelligens kollégisták az első buli után úgyis leszaggatják, akkor meg minek?

Egyébként semmi bajod nem lesz attól, hogy nincs függöny felrakva, sok-sok fiatal élt éveket ilyen körülmények között (én például már középiskolában is), max. annyi lesz a változás, hogy néhány hónap múlva rájössz, hogy felesleges annyira szégyellősködni, a többiek is csak ugyanazt csinálják és ugyanolyanok, mint te.

2011. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig volt, sőt nem is függöny, hanem ilyen kis ajtószerűség, és mindenhol ép volt, nem volt összecseszve, csak most felújították. Csak ezért furcsáltam...
2011. aug. 16. 08:07
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
hát már nem azért,de én középsuliban koleszos voltam és nekünk volt függöny mindenhol a zuhanyzóban! senki sem szaggatott le semmit. Másképp nem is mentem volna koliba,ha nem lett volna függöny,könyörgöm ez egy alap kellene hogy legyen,hogy az embernek tusolás közben magánszférája van! Nem is értem hogy engedhetik ezt. Én a helyedben saját magam vinnék függönyt,egy biztos addig nem fürödnék amig nincs függöny :D
2011. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok koliban megfordultam már, de olyat még nem láttam, hogy ne lett volna valami elválasztó fal vagy függöny. Elvégre nem láger ez. Főleg felújítás után, egy darab műanyag lemez is elég oda, nem hiszem, hogy akkora költség lett volna a felújításhoz képest.
2011. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsém van a kollégiummal, mert rendkívül igényes, de szerintem nem földtől elrugaszkodott úri huncutság az, ha valaki nem akarja közszemlére bocsátani a habtestét tusolás közben. Ennyi magánszféra kell, hogy legyen egy igényes (felújított?) helyen. Nyilván ellenkező esetben sem lesz semmi bajod, de aki azt írja, hogy rendben van ez függöny és elválasztó nélkül is, az valszeg lavórban mosakodott hosszú évekig.


Nyilván ha nincs és nem is terveznek tenni, akkor nem tudsz mit csinálni. Azért én ilyet még nem láttam/hallottam. Nálunk még a munkásszállóból átalakított koliban is vannak ilyen "extrák".

2011. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Lehet, hogy felújítás után MÉG nem tették fel őket. Hiszen a tanév kezdetéig még van idő.
2011. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!