Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF külker tantárgyfelvételhez...

BGF külker tantárgyfelvételhez lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Most leszek elsős és elég nehezen megy a tárgyfelvétel megértése. x)

Szóval:

-ha 2 kurzus ugyannakkor van és ugyanaz a tanár tartja, mégis 2 féle kóddal szerepel, az miért van és melyikre kell jelentkezni?

-ha a tanrendi tájékoztató heti 2 órát ír elő pl. valamihez gyakorlatnak akkor 2 gyakorlatot kell felvennem?

-nyelvfelvételnél melyik címszó jelöli pl. az angol szakmai nyelvórákat (mikor nem nulláról kezdi valaki az adott nyelvet) és melyik a kezdő nyelvórákat?

Előre is köszi, sokat segítene ha valaki el tudná magyarázni!


2011. aug. 15. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én nemzetközis leszek angol nyelven. De én már kiigazodtam a Neptunon:)

Van páros és páratlan hét, így azért lehet, hogy ugyanakkor van az óra, mert az egyik páros héten a másik páratlan héten lesz megtartva. De, hogy pontosan mikor lesz azt meg tudod nézni ha a tárgy kódjára kattintasz!

Ha két óra van írva, akkor az azt jelenti, hogy egy lesz egy héten (a páros, páratlan hetek miatt)! Ne vegyél fel két gyakorlatot, szerintem nem is engedné a Neptun.

A nyelveset én se tudom, én spanyolt kezdenék, de én se tudom pontosan, hogy melyik melyik csoport:) De valami szintfelmérőt is kell írni ha a szakmai nyelvet akarod elkezdeni...

Remélem tudtam segíteni:)

2011. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahham, hát nekem ez a páros/páratlan hét dolog eszembe se jutott, köszi!

Jóóóó ég, miért nem lehet ezt egyszerűbben intézni.. kéne tartani egy 0. félévet amiben a felsőoktatási rendszerről tanulunk XDD

2011. aug. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!