Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF - külker, mi a véleményetek?

BGF - külker, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
milyen színvonalú? tényleg olyan borzasztóan szemetek az előadók, és nagyon nehéz vizsgázni,mert ott szívatnak ahol érnek? annyira rossz véleményeket hallottam a tanároktól, az iskoláról, az információáramlásról, hogy komolyan elbizonytalanított, hogy jó ötlet-e első helyen hagyni...nem a színvonalával van a gond, mert nagyon jónak számít, de ezen kívül mindenről csak rosszat hallok. lehetséges ez?
2011. máj. 31. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
BGF-re ne menj!!! A munkáltatók semmibe veszik az ott szerzett diplomát. Ha Pestre akarsz menni akkor inkább a Corvinust ajánlom.
2011. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó, hát nem mehetek mindenki a corvinusra, pláne,hogy most úgy néz ki hogy nem is lesz..ezzel ellentétben a BGF-et megtartják, mert nagyon erős gazdasági képzést ad és gyakorlatra is épít, viszont az én kérdésem a külkerre vonatkozik, mert elég sok rosszat hallani róla. főleg külkersektől, ezért veszem komolyan fontolóra.
2011. jún. 10. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Úgy tudom, hogy a BGF-en nagyon színvonalas a képzés. Sajnos a többi kérdésedre nem tudok válaszolni mivel nem oda járok, viszont a helyedben első helyen hagynám.

2011. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!