Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Külker, kereskedelem és...

Külker, kereskedelem és marketing. Mennyire kell a matek?

Figyelt kérdés

3-4es szinten vagyok, van, amit értek, az megy is, viszont van, amit egyszerűen nem tudok felfogni, hiába szeretném..

Az alap dolgokat tudom, de gondolom trigonometria meg ilyesmi nem nagyon kell oda.


2011. febr. 21. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerősöm jár ker-marketingre és minden félévben volt eddig matekja, statisztikás - valószínűségszámításos - deriválásos finomságok.

2011. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyire keményen követelik, mennyire nehéz? Statisztika, valószínűségszámítás még oké, valamilyen szinten, csak azért az a nem mindegy, hogy milyen szinten kell(ene) teljesíteni.. :)
2011. febr. 22. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy milyen szinten?

Én más gazdasági szakon tanulok, de analízis és valószínűségszámítás mindegyiken van. Analnál tudjál oda-vissza deriválni, integrálni, deriválni nem nehéz, integrálás már nem egyszerű, de meg lehet tanulni mindkettőt, csak folyamatosan kell készülni és begyakorolni.

2011. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kell a matek, sokszor felvételinél is.

Utána pedig általában az előző válaszokban is említett analízis a legnehezebb.

2011. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!