Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szakkal lehet a legtöbb...

Melyik szakkal lehet a legtöbbre vinni?

Figyelt kérdés
Olyan ember vagyok, akit a filmek, színművészet, televíziózás érdekel. Leginkább színész szeretnék lenni, de inkább filmekben. Ki nem állhatom a színházat sajna...Hová a legcélszerűbb továbbtanulnom (felsőoktatás), ahol nagy karriert csinálhatnék?
2011. aug. 14. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csk színész lennél, de színjházba nem mennél, akkor a legegyszerűbb, ha valamivel celebbé válsz.
2011. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az erőszakkal :)
2011. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ha konkrátan papírt akarzs akkor pedig leginkább a Színház és Filművészeti javaslott

nincs külöm filmszínész szak(ma)

de mivel te ugye utálod a színházat, neked az nem ajánlott, meg oda nem is egyszerű bejutni.


max menj el OKJ-s színész képzésre... az nem annyira vészesen nehéz.


de sorozatokban, dilmekben szerepléshez néha elég ha vannak kapcsolataid..

2011. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

*konkrétan

*akarsz

*filmekben

2011. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagy karrierről a legtöbben csak álmodnak, ahogyan te is. Ha igazán tehetséges vagy, már réges régen ezzel kéne foglalkoznod, egészen kiskorod óta erre kellene készülnöd. A kapcsolatok sem ártanak. Egyszóval, én erre biztos, hogy nem alapoznám a jövőmet, mert ha olyan kiemelkedő tehetség lennél, már rég felfigyeltek volna rád. Egyébként meg nem élsz meg belőle, max egy magyar celeb lehetsz. Magyarországon egyébként hol van az a filmipar ahol "nagy karriert" lehet befutni? No látod...
2011. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen, igazad van. Én is beláttam, hogy a sok ismerős a fontos...na meg, h ere nem alapozom a jövőmet. Már elvégeztem egy fősulit, ami nem ilyennel foglalkozik. Csak hát nem találok munkát, unatkozom és előjön belőlem az a régi vágy, hogy bárcsak megvalósíthatnám az álmaimat. Ez nem hagy nyugodni. Mindenki a boldogságát keresi és én mindig úgy érzem ezzel lennék boldog. Azt hittem ha másik szakot választok, az lesz majd az utam, de sajna nem. Olyan rossz, hogy egy ilyen országba születtem, ahol csak a pénz számít...


Ezért kérdeztem. Amúgy köszi az eddigi válaszokat :)

2011. aug. 15. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!