Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg annyira rossz a...

Tényleg annyira rossz a BME-GTK? Egyre több helyről hallom, hogy kitörölhetem vele, ha ott végzek el egy szakot.

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 14:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
a big4-nál szinte csak bgf-es és corvinusos dolgozók vannak...
2012. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

lol, ez parádés.

BGF-en belül is van ami szar, van ami jó. Külker pl hiába menő,hogy húha külföldre lehet menni (?!) itthon semmit nem ér, ha nincs kapcsolatod. akkor már inkább a Corvinus, vagy BME GTK.

de pl a PSZF egy nagyon erős kara a BGF-nek, én azt mondom, hogy a legerősebb, a munkáltatók ezt jobban szeretik, mint a Corvinusosat, ezt tudom! :)


aki lenézi a BGF-et az szánalmas :)

ja, és mellesleg én összehasonlítottam a BGF PSZF és BME GTK tanrendjét... hát, PSZF-en alapból mondjuk minimum 8 kemény tárgy van, és akkor 1-2 választható, GTK-n meg félévente van 3-4 értelmesebb pl matek közgáz, és akkor 3-4 olyan ami vagy választható, vagy benne van az a szó, hogy menedzsment lol :D


aztán ki tudja, mi lesz, de ez a kar még elég friss :)

bce meg a bgf összes kara is van már vagy 70-80 éves, és mint az előttem szólók is mondták, BME GTK-n az itt tanultak tanítanak :)

2014. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

akkor már inkább BGF

big 4-nál BME GTK-sokat nem is ismerik

Corvinuson úgy hallom már csak a pénzügy számvitel és az alkalmazott közgazdász ami nehéz, többi elég gyenge


BGF-en is a PSZK nagyon erős kar,

de a BME GTK.... inkább ne

2014. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sok IQ huszár osztotta itt az észt látom 2-3 éve..Bátyám Corvinuson végzett, én BME-GTK-n vagyok ugyanazon a szakon ( gazdmen. ) és ő maga mondta, hogy ennyi zh-juk nem volt és a Corvinusra inkább csak bejutni nehéz. BME-GTK csak azért él úgy a köztudatban, hogy fos mert sokáig csak műegyetem volt, de a színvonala rohamosan nő és már az első helyért vetekszik. Corvinus is csak sztárolva van, mert a neve jó, a képzés már nem annyira...na de BGF ( most már BGE, mintha a tényen változtatna ), könyörgöm ne röhögtessen aki összehasonlítja a BME-vel, vagy egy Corvinussal. Szeretem mikor fikázzák a bme-gtk-t de állítom egy félévet nem tudna bukás nélkül teljesíteni, pont az miatt mert komoly számítási és elméleti tudást kérnek számon, még az olyan tárgyaknál is aminek az alapja nem a számolás lenne. Amelyik válaszoló meg írta, hogy csak jól hangzanak a tárgyak a bme-n mert benne van a nevükbe, hogy menedzsment, innen látszik milyen inkompetens idióta lehet, hisz ha valamiféle oktatást is kapott volna, akkor tudná, hogy igen is lényeges különbség van egy Minőségmenedzsment, vagy Termelésmenedzsment között, nem csak jól hangzik...
2017. jan. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért elég magas intelligenciáról árulkodik az is, hogy úgy pocskondiázz egy iskolát, hogy jártál volna oda egy percet is... :)
2017. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van boven ismerosom mindket egyetemrol, kimondottan a bge penzugyi kararol, ami elvileg olyan jo nehanyak szerint es meselte, hogy ott is csak a szopatashoz ertenek, segedanyagokat nem toltenek fel rendesen. Mellesleg en se pocskondiaznek, ha nem ilyen ostoba alakok probalnanak meg velemenyt alkotni a bme-gtk-rol, raadasul akkora orbitalis nagy baromsagot irva, amivel csak a sajat felreinformaltsagat mutatja meg. Szeretik munkanelkuli gyartosornak nevezni, de megneznem hol irnak egy felev alatt 15-16 zh-t. Szerencsere a HR-esek azert tisztaban vannak a dolgokkal es nem jott-ment hulyesegekre alapoznak.
2017. jan. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Eddig a 3,5 év alatt nem volt okom panaszra az anyagok hozzáférése miatt... :)


Egy nagy multinál dolgozom, és csak elvétve van közöttük bme-s, szóval nem értem, miről beszélsz... :D Mindenhol javarészt Corvinuson és BGE-n végzett emberek dolgoznak.

Meg egyébként nem az iskolát nézik, hanem, hogy mennyit tudsz... :) az meg már régen rossz, ha a hr-estől várod a megváltást. Nem ők hozzák meg a végső döntést, hanem a szakmai vezető.

2017. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!