Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tehetek, ha a sulim nem...

Mit tehetek, ha a sulim nem indít bioszfaktot?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam ki, hogy orvos szeretnék lenni, így egy évem maradtvarra, hogy a 0 tudásomat egy 90% feletti emelt szintű érettségi vizsga szintjére tornásszam, de a gimim nem indít bioszfaktot, a közelben meg nincs másik suli, ahova fatra bejárhatnék.

Megvettem Berend Mihály és Szerényi Gábor négykötetes bioszkönyvét, Szerényi zöld feladatgyűjteményét és Villányi Attila Ötösöm lesz genetikából c. könyvét.


Szerintetek jövő májusig fel tudnék készülni egy nagyon jó biosz emeltre, ha nagyon kitartó vagyok?


Előre is köszi! ;)


2011. júl. 24. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2012-től kötelező lesz orvosira 2 emelt szintű érettségi bioszból és kémiából/fizikából. Úgyhogy hajrá!
2011. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem csak 2013-tól??? :S
2011. júl. 25. 11:35
 13/13 A kérdező kommentje:
2011. júl. 25. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!