Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye nem szunik meg a jogviszo...

Ugye nem szunik meg a jogviszonyom? Nagyon surgos!

Figyelt kérdés
Tavaly felvettek, most passzivon vagyok. Iden felveteliztem ujra, de nem akarok oda menni ahova iden felviztem, hanem oda ahol passziv vagyok. Ha "neadjisten" felvesznek, ugye a passzivon nem szunik meg a jogviszonyom? Nagyon felek, tiszta ideg vagyok, valaki segitsen!!!
2011. júl. 19. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért szűnne meg?

Ha beiratkozol szeptemberben, akkor aktív leszel.

2011. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tutira nem? Annyira felek, hnaputan pont party es ha felvesznek es ezzel megszunik a passzivom kiugrok az ablakon. Bocsi, de nem ertek ehhez es nagyon ideges vagyok. :(
2011. júl. 19. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehetnél egyszerre 2 szakon hallgató, így emiatt nem szűnne meg.

Ha beiratkozol aktív félévre, akkor lesz jogviszonyod. Ha nem iratkozol be, akkor nem. Ennyi.

Ne idegeskedj már.

2011. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, en is ezt hittem, azert most jutott eszembe, de egy baratnom azt mondta ha kettot vegzek azt jelolni kell valahol... Azert lettem ideges, de en nem talalok a felvi lapon semmi ilyet.
2011. júl. 19. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:

"de egy baratnom azt mondta ha kettot vegzek azt jelolni kell valahol... Azert lettem ideges, de en nem talalok a felvi lapon semmi ilyet."


- És miért afelvi lapon kellene lennie? Esetleg a beiratkozásmnál közlöd velük (főleg ha kérdezik).

2011. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért felvételiztél máshová, ha ott akarsz maradni ahol vagy?


Amúgy nem kell félned, még ha meg is küldik a levelet, hogy felvettek, nem iratkozol be és kész, esetleg a levélben megadott telószámon felhívod a TO-t, hogy veled ne számoljanak. Így viszont valakitől elvetted a bejutást.

2011. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak egy állami támogatottra járhatsz, valószínűleg ez az amit a barátnőd mondani akart. Tehát ha a passzív helyen állami támogatott vagy, akkor az új helyen nyilván nem lehetsz az, és ezt egyébként ha jól emlékszem, a felvételi lapon be kell X-elni.
2011. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy egyszerre csak egy államilag támogatott képzésre járhatsz. Akkor nem lehetnél BA-n állami támogatott tovább, ha 1.elfogynak a támogatott féléveid 2.van már BA diplomád.
2011. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!