Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves bölcsészek, bölcsészhal...

Kedves bölcsészek, bölcsészhallgatók! (? )

Figyelt kérdés

3 szak tetszik nagyon és ebben a sorrendben:


Néprajz PTE,Kulturális antropológia ME,Történelem PPKE


Nem tudok dönteni. Írnátok véleményeket,tapasztalatokat?


Csak levelezőre tudok menni,ezen iskolák konzultációs időpontjai felelnek meg nekem a legjobban.


Köszönöm előre is!


2011. júl. 16. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez attól függ: mit akarsz kezdeni a diplomáddal? Milyen munkát tudsz magadnak elképzelni?
2011. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Régész,néprajzkutató,muzeológus,kutatásszervező..

De még érdekelne: levéltáros,kulturális szervező, kiállításrendező

2011. júl. 16. 18:02
 3/18 anonim ***** válasza:

Akkor a történelem v néprajz szakot mondanám.

Kulturális antropológia kicsit más, ráadásul a miskolci egyetem nem ér fel egy PPKE v PTE diplomával.

2011. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
PPKE meg egy ELTE-vel. ;)
2011. júl. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

nappalisoknak minden nap vannak órák,ha igen egész nap? ha nem,be lehet úgy osztani,h ne kelljen minden nap menni?


köszi!

2011. júl. 17. 13:11
 6/18 A kérdező kommentje:
és: van aki gyerek és/vagy munka mellett tud nappalira menni?
2011. júl. 17. 13:12
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne történésznek menj, ha dolgoznod kell! És akkor PPKE a nyerő neked. Mert link.
2011. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem link sulira vágyom. gyerekeim vannak,ők hamarosan ovisok lesznek. dolgoznom nem KELL,de mondjuk jól jön a plusz. viszont itthon tudok-varrok-ezzel sem lenne végülis gond. engem az érdekelne,h nappalit végez-e így valaki? és h az időbeosztás milyen
2011. júl. 17. 13:33
 9/18 anonim ***** válasza:

Az órarendet mindenki magának állítja össze, ezt így nem lehet megmondani. Vannak előadások, amikre nem kötelező járni, viszont szemináriumokra igen (nem tudom, ezekből mennyi van, nézz utána az adott sulik honlapján az operatív tanterveknek). Én a saját egyetememen meg tudtam oldani, hogy hétfő és péntek szabad, de mondom, ez egyetemfüggő.

De ez a 3 egyetem nagyon messze van egymástól, akkor most nem vágom, hogy hol laksz vagy hogy gondolod nappalin csinálni. o.o

2011. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nos: mivel ezek a szakok levelezőn nincsenek pesten,ezért néztem ezeket a sulikat. de ha nappalira mennék,akkor ott az elte-btk, a kre-btk. ezért kérdeztem.. és ha vannak órák egy nap,akkor kb tól-ig hogyan? köszi h segítesz!!!!
2011. júl. 17. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!