Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvos akarok lenni, mit tegyek?

Orvos akarok lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsokat szeretnék kérni, mi a teendő, ha már van egy diplomám (sajnos), méghozzá egészségügyi főiskolai, és idő közben rájöttem, hogy ha lett volna egy kis önbizalmam, mehettem volna orvosira, mert ez a szint, amin gondolkodnom kell a munkám során, számomra nem kielégítő, és ennél sokkal több van bennem. Mit tehetek még, hogy lehetnék orvos, ha nincs 12 millió forintom tandíjra, az állami finanszírozás pedig mostantól fogva örökké... elúszott.


2011. júl. 5. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt sikerült elolvasnod?

"A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:12"


Hozzá intéztem a szavaim.

2011. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát kiskapu szerintem nincs. Gyűjts pénzt, ha orvosira akarsz menni. Esetleg ha tudsz vmi idegen nyelven elég jól, akkor menj külföldre, ott azért jobban lehet keresni. Sőt, úgy tudom Bécsben lehet ingyen tanulni külföldieknek is. De ezt csak hallottam, lehet nem igaz, nézz utána.

Esetleg utánakérdezhetsz az egyetemnél, hogy van-e vmi költségcsökkentés. De még ha le is viszik a tandíjat mondjuk a felére, még az is marha sok.

2011. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, arról még nem hallottam, hogy Bécsben nincs tandíj, de akkor ennek utána járok. Angolul jól beszélek, németül még csak kevésbé, de akkor ezen is pallérozok kicsit. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 6. 09:27
 14/14 anonim válasza:
Na sikerült valamit megtudnod?:)
2011. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!