Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakra jártok/jelentkez...

Milyen szakra jártok/jelentkeztetek?

Figyelt kérdés
Milyenek voltak gimiben a jegyeitek? Milyen lett az érettségi? Mennyire nehéz a suli?
2011. jún. 30. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

EJF - Vízépítőmérnök

Egyáltalán nem nehéz bekerülni, középiskolában 11. végén egy hármasom volt, 12. végén csak 4-esek, 5-ösök. Az érettségimből matek, töri 4-es, másik három 5-ös.

A suli szerintem nem nehéz, ha az ember tud logikusan gondolkodni és ülni a hátsóján, amíg 100%-ig meg nem ért valamit. Akit érdekel a dolog, az tud teljesíteni! Én nagyon szeretem és ha előröl kezdhetném sem döntenék máshogy!

2011. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gimis jegyeim 4es, 5ös, matek 3as. Érettségi matek 2es többi 4es,5ös. Most végeztem az SZTE-ÁJTK jogi-asszisztens szakán és felvételiztem a ZMNE-re büntetés-végrehajtási nevelőnek.

22/L.

2011. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

BME építészkar

Jó jegyeim voltak.

Érettségi (felvételi tárgyak):

emelt matek 92%

emelt fizika 94%

Elég nehéz. Nem is annyira a lexikális része, azt hamar meg lehet tanulni, viszont nagyon sok munka a tervezési feladatok elkészítése. A beadási határidő előtt nem sokat alszunk.

2011. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

KRE jog

bekerülni viszonylag nehéz, megmaradni itt annyira nem...

középiskolában 4-es tanuló voltam, emelt magyart csináltam, volt nyelvvizsgám, és 7 db érettségim sikeredett :D

2011. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!