Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában szokott lenni...

Középiskolában szokott lenni irodalmon hangos olvasás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha előfordul, hogy a tanár megkéri valamelyik diákot, hogy olvassa fel ezt és ezt igen...
2011. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálunk volt:D
2011. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így konkrétan nem, max a tanár megkér, hogy olvass fel valamit. De ez már középiskola, ha nincs hozzá kedved, akkor mondd, hogy fáj a szemed, vagy álmos vagy és alig látsz, és most nem szeretnél olvasni.
2011. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk csak 9.be volt.
2011. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt, még 12. osztályban is (néhány hülye miatt, akik nem bírtak magukkal, ezért tanárnő bevezette ezt az óvodás módszert).
2011. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egészen 12.ig. Én nem tartom óvodásnak, sőt hasznos is, mert nem árt, ha valaki tud szépen hangosan olvasni, hiszen akármikor szükség lehet rá. Én szerettem.
2011. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk néha van, hogy fölolvastat, és akkor PONT azt választja ki, akinek az olvasásából egy szót sem értünk, csak zavar az olvasásban(FFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU). Én nem szeretek hangosan olvasni...
2011. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!