Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 22-23 évesen már elkéstem a...

22-23 évesen már elkéstem a tanulással?

Figyelt kérdés

21 múltam, és már a második egyetemi szakot készülök otthagyni, mert egyszerűen nincs motivációm :( Sajnos nagyon elszúrtam ezt a félévet is, így biztosan áttesznek költésgtérítésesre, amit nem tudok fizetni. Így jövőre szeretnék újra felvételizni, esetleg érettségit javítani, bár mindenem ötös lett. Szeretnék dolgozni (külföldön) és megtalálni a célomat, mert így, hogy mindenre menet közben jövök rá, hogy nem fekszik nekem, luxus, hisz fogynak az államilag finanszírozott féléveim..de ha jövő szeptemberben kezdek egy szakot, már 22 leszek...


Tervezzek még, vagy törődjek bele hogy elcsesztem?


2011. jún. 11. 17:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem. Pályaorientációs tesztet töltöttél már ki, vagy beszélgettél ilyen tanácsadóval? Veszíteni nem veszítesz vele, próbáld meg, szerintem.
2011. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
23 évesen kezdtem el, nem para
2011. jún. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
óóó haver, hol vagy te még az elkéséstől... én 21 évesen mentem vissza a gimibe esti tagozaton, hogy érettségizzek. most meg már harmadéves leszek vegyészmérnökin.
2011. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!