Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nincs valami fellebbezés a...

Nincs valami fellebbezés a matematika bukás ellen?

Figyelt kérdés
megbuktattak matekból, pedig még olyan is átjutott, aki ugyanúgy állt mint én, csak én osztályfőnöknek mondtam, hogy nem jól tanít a matek tanár. na mindegy. tanulok pótvizsgára, de mi van, ha nem jutok át azon?? nem lehet valami fellebbezést tenni, mert én nem matek tagozatra járok, és a tagozat amire járok, abból a tantárgyból nagyon jó vagyok, és mással sincs gond csak a mocskos matekkal főleg a szar tanár miatt
2011. jún. 9. 14:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nagyon ritka, hogy valaki eleve hülye matekból. Nagyon sok múlik a tanáron, de az is igaz, hogy akiknek nem megy, 80%-ban úgy van vele, hogy ó én úgy is hülye vagyok, nem foglalkozik vele, egyre jobban lemarad, a házit is csak másolja, aztán csodálkozik, ha már felzárkózni is alig tud.


Viszont nekem is egy köcsög matek tanárom volt, én is jártam külön tanárhoz, az meg nem értette minek vagyok ott, mert mindent tudtam nélküle is és minden áron matek szakra akart küldeni tovább tanulni, aztán suliban meg valahogy mindig csak hármas lettem.

2011. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!