Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nincs valami fellebbezés a...

Nincs valami fellebbezés a matematika bukás ellen?

Figyelt kérdés
megbuktattak matekból, pedig még olyan is átjutott, aki ugyanúgy állt mint én, csak én osztályfőnöknek mondtam, hogy nem jól tanít a matek tanár. na mindegy. tanulok pótvizsgára, de mi van, ha nem jutok át azon?? nem lehet valami fellebbezést tenni, mert én nem matek tagozatra járok, és a tagozat amire járok, abból a tantárgyból nagyon jó vagyok, és mással sincs gond csak a mocskos matekkal főleg a szar tanár miatt
2011. jún. 9. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen nincs, max beszerezhetsz ilyen dix-es igazolást, hogy nem kell matekot tanulnod...
2011. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és azt hogyan lehet beszerezni?
2011. jún. 9. 14:14
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Szinte lehetetlen beszerezned, nevelési tanácsadóban vizsgálnak meg téged orrba-szájba, és ők adják a papírt.
2011. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

szerintem be kell jelenteni az oktatásügyi miniszternél. Ezt komolyan mondom! A két évvel fiatalabb barátnőmnek is volt egy rossz matektanárnője, aki nemcsak rosszul tanított, hanem szívatta a gyengén állókat (és a barátnőmet is). Az anyja (és a többi szülő) tudott erről, ezért megfenyegette a tanárnőt azzal, hogy bejelenti az OM-nél, hogy azok utánajárjanak, hogyan is tanít a "kedves" tanárnő. Na, erre a tanárnő jól beijedt és átengedett mindenkit, tehát nem pontozta le a dogákat.


A barátnőm osztálytársai mind külön matekra jártak az idióta tanárnő miatt. Náluk jól teljesítettek, de ha a tanárnő óráján voltak, vagy dogát írtak, az maga volt az őrület!

2011. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nálunk is ugyanez van! a fél osztály jár matektanárhoz, mégis szinte mindenki 2-es, nekem nincs pénzem sajnos külön tanárra :(
2011. jún. 9. 14:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én érettségim kettes lett úgy, hogy előtte matektanárhoz jártam... Utána rászántam egy évet elvégeztem egy OKJ-t, és könyvekből tanultam a matekot. Most programozó matematikus vagyok.
2011. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fel lehet lebbezni, akkor az egész éves anyagból kell osztályozó vizsgát tenned egy másik tanárnál.
2011. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is mindenki járt külön matekra és nagyon rossz jegyek vannak. De ez nem feltétlen a matektanár hibája, van úgy, hogy egy osztály nem jó képességű matekból.

Nem védem a tanárotokat, csak megjegyeztem, egyébként nem hiszem, h bármi mód lenne fellebbezésre. De pótvizsgán talán több tanár is jelen van, nem tud csak úgy megszívatni.

2011. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
persze mindig a tanár szar, és nem csak tanulni kéne...
2011. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk egy humán tagozatos osztálynál elég megszokott hogy a osztály zöme tökhülye a reáltárgyakhoz. :D

Azon kívül, hogy tanulsz, nem sokat tehetsz. Esetleg megpróbálkozhatsz azzal, hogy bizottság előtti vizsgáztatást kérsz (nem tudom hogy van az ilyesmi hálistennek, de egyetemen van ilyesmi lehetőség).

2011. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!