Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok, mi a véleményetek...

Mit tudtok, mi a véleményetek a budapesti Zsigmond Király Főiskoláról?

Figyelt kérdés

minden érdekel, főleg olyanok válasza, akik ott tanulnak

előre is köszi :)


2011. jún. 6. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"a szabad bölcsészetet és a kommunikáció és médiatudományt jelöltem meg"


ha nincsen kitűnő kapcsolati hálód, akkor ezzel a végzettséggel munkanélküli vagy pályaelhagyó leszel


ez semmit sem ér


nem szakma, hanem passzió


a ZSKF pedig súlytalan

2011. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

csatlakozva néhány előttem szólóhoz


egy fillért sem adnék ezért

2011. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy engem nem érdekel semmilyen más téma, a pénzügyektől kiráz a hideg, a gazdaságos sza*roktól is, a jogtól is, tudom hogy ezek azok a területek amiket ha kitanulsz jó zsíros bankszámlád lehet meg fényes karriered, de én nem tudok olyan munkát végezni egy életen át amit nem szeretek, azért felkelni minden reggel hogy olyan dolgot csináljak amit utálok
2011. jún. 11. 17:53
 14/16 anonim ***** válasza:

„hivatalos” pénzügyképzés = számmisztikába burkolt agymosás, papagáj-kommandó képzés


jól látod – tényleg borzasztóan unalmas és mivel nem is akarják, hogy valóban értsél hozzá – sőt tovább megyek a tanárok többsége se ért hozzá (ha értene akkor hülyére keresné magát:))) )– az egész törvényszerűen olcsó szívatásba fullad…


pedig a közgazdaságtan és a pénzügy lebilincselően érdekes abban az esetben, ha a jelenlegi rendszer valódi működéséről tanulsz…


gondolatébresztőnek két rövid videó… arról, hogy mi is a valódi pénz…



http://www.youtube.com/watch?v=YyEhGusNhf4


http://www.youtube.com/watch?v=1FiaUpeJxcA



ill. egy rövid cikk a fő-fő-fő jegybankártól (a maistro-tól, Alan Greenspan FED elnöktől, persze amikor ezt írta még egészen más nézeteket vallott…)

[link]

2011. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A papírgyűréstől eltekintve, az alábbi hanganyagokat

[link]


könyveket


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]



publicistákat

[link]


[link]


[link]


[link]


csak ajánlani tudom. Nagyon sokat lehet ezekből tanulni.


Különös tekintettel a hangoskönyvekre


[link]


pl. ilyeneket tudsz MP3-as formátumban letölteni:


[link]


jó könyv


ezeket is ajánlom


[link]


az első film - kezdő egyetemistaként - kiváltképp érdekes lehet (annak ellenére, hogy amerikai film tanulságos ez itt is)

2011. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
persze nem "papírgyűrésre", hanem papírgyűjtésre gondoltam:)
2011. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!