Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újságíró szeretnék lenni, hol...

Újságíró szeretnék lenni, hol tanuljak tovább? Győr-Moson-Sopron megyében élek. Konkrétabban leírom:

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy az pl. beleszámít a felsőfokú továbbtanulásnál valahol -(hogyha én újságíró szeretnék lenni)- hogy, 2 éven keresztül a gimnáziumi újság főszerkesztője voltam? Köszönöm a segítséget!!
2009. márc. 12. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

nem hiszem h beleszámítana, inkább majd állásinterjúnál, ha odakerülsz. egyébként én az elte-bölcsészetet javasolnám, illetve a debreceni egyetem is nagyon jó, de neked az már túl messze lenne :)


egyébként fáj a szívem :(:( én 3 éven keresztül újságíró akartam lenni, most pedig mégis itt ülök a műszaki egyetem vegyészmérnöki szakán, mert tudom, hogy ebből meg fogok élni. nem mintha ezt nem szeretném annyira mint írni (hivatásos kémiafan:), de elvesztettem egy álmom :(:(:( na de azért gondold végig, h hol tudnál elhelyezkedni és h megérné e elvégezni a szakot ha esetleg munkanélküli lennél utána :( sajnos ez van.

2009. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan én is ezen rágódom, hogy ez olyan "szakma", ami nagyon be van határolva. Nem tudom mi lesz velem.

Mindenesetre köszönöm a válaszod:)

2009. márc. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!