Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az az iskola ami...

Milyen az az iskola ami Fertődön van a kastélyban? Győr Moson Sopron megyei ÁMK (porpáczy-ujhegyi)

Figyelt kérdés
érdemes odamenni ? milyen a kollégiuma ?
2010. aug. 12. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hááát.. én csak pár Porpáczy-s diákkal találkoztam középsulis éveim alatt, de egyet elmondhatok.. elég tirpákok voltak. :( És ez a vélemény szinte mindenhol, ahol megjelennek..

A suli amúgy nem nagy szám.. szerintem találsz ennél bőven jobbat is. Koleszos lennél? Milyen messziről jössz?

Győr, Sopron, Óvár? Szóba se jöhet egyik sem? :)

2010. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj nyílt napra,és meglátod!:)
2010. aug. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösziii :) tirpákok ? húú ez nem ismerős szó számomra :$ :D amúgy igen kolesz és zalamegyéből. tehát messzebről azért
2010. aug. 16. 16:26
 4/5 anonim válasza:

ne hallgass az előzőkre!!

a porpáczy igenis egy nagyon jó iskola, a diákok nagyon összetartóak, ha bármi kérdésed van nyugodtan írj :):)

2010. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
énis oda szeretnék menni:)
2013. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!