Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolaváltás. Nem fognak...

Iskolaváltás. Nem fognak átvenni a magatartásom miatt? - lent tovább-

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy iskolát váltok és ugyebár az ellenörzőmet is kell vinnem. Anya azt mondta, hogy mivel ugyan azt az osztályt fogom járni újra, amit most ( visszakérnek mert sokat voltam beteg ) szerinte a magatartásomra kíváncsiak, mivel jegyem nem igen van. Viszont az osztályfőnököm egy szemét, és 3ast kaptam magatartásra félévkor, pedig semmi gond nincs a magatartásommal. Más, aki visszapofázik, elkésik, beszélget, 4est kapott.... Én ezek közül max beszélgetni szoktam, de azt sem sűrűn.

Úgy érzem jogtalanul kaptam 3-ast és ezért nem fognak átvenni.

Azt mondta az osztályfőnök, azért adott 3-ast, mert azt is nézte, hogy megbuktam-e valamiből. ( matekból igen, ezt is Ő tanítja és szívat ) Szerintem ennek igazából semmi köze a magatartásomhoz.

Illetve nincsenek olyan jó jegyeim erre az évre, mert a sok betegségem miatt nem igazán tudtam készülni, sőt, a leckét sem kaptam meg soha mert senki sem lakik errefele amerre én, ha meg megkérdeztem mindenki azt mondta, hogy " nem tudom " vagy " nincs " ... Nagyon elszánt vagyok, nagyon szeretnék iskolát váltani mert ez kell a későbbi céljaimhoz.


Tehát igazából félek, hogy nem fognak átvenni ha meglátják a jegyeim és a magatartásom. Pedig én nem ilyen vagyok :(


Mit gondoltok mit lehetne tenni? Aggódom :S


2011. máj. 2. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az átvételről az új iskola igazgatója dönt, akinek nem látunk a fejébe. Tehát a kérdésedre csak ő tud válaszolni.

Szerintem mondd el a beszélgetés során tárgyszerűen, amit most itt leírtál, tehát hogy az osztályfőnök azt mondta, hogy a bukás miatt lettél hármas. Ennyit és nem többet! Semmiképpen ne szidalmazd ott az osztályfőnököt, csak ennyit mondjál. Ha meg tudod mutatni, hogy nincs intő az ellenőrződben, akkor tán el is hiszik, mert ez mindenképp furcsa. Ha van, akkor meg nemcsak a matekért kaptad...

2011. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs intőm, és semmiféle beírásom. Ahogy írtam is, egyáltalán nincs gond a magatartásommal. Egyedül matekból állok rosszul. Fontos nekem ez az iskolaváltás


Köszönöm

2011. máj. 2. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!