Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kéne elkummantani a...

Hogyan kéne elkummantani a következő és egyben utolsó tanévet úgy, hogy ne haladjam meg az óraszámot?

Figyelt kérdés
Végzős leszek jövőre és kéne vmi tipp h h tudnék úgy hiányozni, hogy ne írjanak be hiányzónak? Van rá vmi megoldás? Segítséég!
2011. ápr. 26. 23:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mert a szüleim nem engedik, sajnos pár esélyt már eljátszottam. :/
2011. ápr. 27. 11:54
 12/12 anonim ***** válasza:

én minden nap későbbi vonattal járok be így kések mindig 10-15 percet. így is fél 6kor kelek,4-5re mikor hazaérek már hullaként esek szinte az ágyba... engem nem szoktak beírni,de ha korábban lelépek vagy bármi akkor igen. utolsó 1-2 hétben lehet csak csalni,máskor nem tudsz sajna...:S


amugy már nekem is nagyon elegem van az egészből,már várom az egyetemet,ott nem köteleznek semmire amit a hátad közepére se kívánsz

2011. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!