Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kodolányis diplomával tényleg...

Kodolányis diplomával tényleg "kitörölhetem"?

Figyelt kérdés
Értéktelen a diplomám, amit a Kodolányi János Főiskolán szereztem angol-kommunikáció szakokon?
2011. ápr. 26. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs, jó az iskola nagyon!


Én jó állást talátam,közgazdasági területen hála nekik (meg magamank is persze).


Tudod, itt van pénz bőven ezért szólják meg ...

Tipikus magyar mentalitás, a negatívumok a tudatlanság és persze, ha valami nem állami kézben van, az nem jó!

Ha állami lenne, rögtön milyen jó suli....

Itt rengeteg tudományos fokozatú tanár, professzor tanít Mert meg tudják fizetni .Jók az előadótermek ...Csóró ,pisis állami suliban hidegben ülsz egy teremben sokszor, a tanári fizetéstektől a tanárok unva tartják az órákat, rossz a légkör, hangulat, nincs pénz gyakorlati dolgokra, projektorokra..

Már Európában vagyunk nem Balkánon, a piac diktál.


[link]

2012. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kicsit sértő a levele...

Az én munkám értéke, egy HR osztály vezetése, cégek könyvelése, bérszámfejtése vállalkozói szektorban.

De Önnek valószínűleg ilyen nincs (megfelelő munkahelyi tapasztalat, gyakorlati tudás..) ezért tartja a legfontosabbnak a papírok gyűjtést, a diplomák rangsorát.

Ha lenne gyakorlati tudása, tudná, hogy a tapasztalat meg a nyelvtudás a legfontosabb.

Dolgozott már valaha?!

2012. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

01.07. 10:03-as!

Te tényleg nem vagy képben.:-)

Alázatról írsz. :-)

Pont ez a baj itthon az alázat.

Hogy szegény magyarokkal bármit meg lehet tenni szó nélkül.

Még az iskolában is alázatot tanuljon? :-)

Csatlakozom az előttem szólóhoz hogy a gyarkorlat számít, rengeteg a diplomás kevés a szakember.:-)

2012. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A szakmai alázatról beszéltem ha nem esett volna le.....


Egyébként még mindig nem válaszoltál a kérdésemre! Mi az pl amit ti közgazdászok adtok az utókornak? Pl a bankárok egész idő alatt pénzzel bánnak, a brókerek egész nap részvényekkel kereskednek, a könyvelők könyvelnek..., a hr-esek interjúztatnak . Mit adtok ti az utókornak?


Mi e munkátok értéke (a pénzen kívül...)?

2012. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!