Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a gimnáziumi...

Mi a véleményetek a gimnáziumi kollégiumokról Pesten?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok és jövőre egy pesti gimibe jelentkeznék. az albérlet túl drága lenne, bejárás lehetetlen (pécsi vagyok). így hát marad a kolesz. most elolvastam a házirendeket, és teljesen megrémültem. 8-ig kimenő, fél11kor villanyoltás, délután 3órás szilencium.. tényleg ennyire szörnyű a helyzet? vagy az a 3 óra nem csak tanulással telik el? a kimenő is ijesztően korai.
2011. ápr. 6. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nos, én is csak 8.-os vagyok még, és jövőre koleszban fogok lakni, de kicsit én is elszomorodtam, mikor megláttam, hogy az általam kinézett kollégiumban is 8-ig lehet csak kimenni (legalábbis az elsősöknek), de aztán kicsit utánanéztem, és bele is gondoltam az egész dologba, és arra jutottam, hogy nem lesz rossz. olyanokat írogattak itt az oldalon egy kérdésnél, hogy a szülő írhat valami engedélyt, hogy te meddig lehetsz kint, aztán akkor tiéd a világ, mondjuk arra ne vegyél mérget, hogy így van a koleszok 90%-ában, mert szerintem inkább fordítva. na jó, ennél kicsit értelmesebbre terveztem a válaszomat, de asszem, széles körű információval csak szeptemberben szolgálhatok. egyébként melyik gimibe mennél? ha azt mondod, hogy apáczai/fazekas, nyakon szúrom magam :DD. egy kis off: ha tehetném, én simán pécsre mennék középiskolába, meg úgy egyáltalán bármit csinálni is csak oda :).
2011. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyébként ez az albérlet-dolog amúgy is felejtős történet, mert 18 éves korodig nem igazán lakhatsz egyedül.
2011. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a bartók béla zenemüvészetibe mennék, mert a pécsi zenemüvészeti egy kalap sz@r.. :S az unokanővéremmel béreltük volna az albérletet, csak még igy is nagyon húzós..
2011. ápr. 7. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
fúha, na, erre nem gondoltam volna :)), ez esetben minden elismerésem :D! de így igazat adok neked (ismerem a zeneművészeti szakközépiskolákat, mert anya a bartókba járt), tényleg a bartók a legjobb, csak megzavart, hogy gimiként hivatkoztál rá :).
2011. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!