Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakot válasszak?

Milyen szakot válasszak?

Figyelt kérdés

Most jelenleg logisztikát tanulok.(logisztikai műszaki menedzserasszisztens) Evvel milyen bsc-re érdemes menni? Engem érdekel ez a terület. :)


Közgazdasági tárgyakból jó vagyok; magyar, töriből gimiben végig jó voltam.Az érettségim is ebből a két tárgyból lett a legjobb. Szeretem ezeket a tárgyakat ,de a btk-nál meg elég nagy a munkanélküliség. Tanárnak meg nem tudom ,hogy elmenjek e (oda bizti felvennének a pontjaim alapján) ,mert akkor fölöslegesen végzem el az OKJ-mat.

Szerintetek hova menjek? Középiskolában eg.alapismereteket tanultam ,de azokért nem voltam oda.

Minden ötlet érdekel. Tervezem ,hogy csinálok idén egy emelt érettségit töriből.

Itt megjegyezném azt is ,hogy fizikából és kémiából kb nulla vok. :S Viszont rajzolni,tervezni nagyon szeretek.

Remélem tudtok vmi ötletet adni. Én annyira tanácstalan vagyok.

Köszönöm előre is!


2011. márc. 17. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
gladiátor képző
2011. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Drágám logisztika menedzseraaaszisztens okj-val talán menj logisztika szakra..... ekkora iqval persze nem reménykednék bsc-s csodákban.
2011. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Konkrét logisztika csak msc-n van.

Ez okos hozzászólás volt!

2011. márc. 18. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom még szükséged van némi tanulásra... te írtál a kérdésedben bsc-t olvasd el magasat
2011. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!