Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehét a jogi kar? (lent)

Nehét a jogi kar? (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy csak jogi karra adtam be a jelentkezésemet, de elgondolkoztam rajta, hogy mennyire is lehet ez nehéz, voltam nyíltnapon, utána is néztem, de személyes tapasztalatok is jól jönnének, vélemények úgy általában a jogról?
2011. márc. 1. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem könnyű. Én nem oda járok, viszont egy barátnőm igen. Nagyon sokat kell magolni. Nem elég sok esetben pusztán csak tudni valamit, hanem szó szerint is kell tudni.
2011. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a gyerekem most első éves...bizony iszonyú sokat tanul,magol,vizsgaidőszakban szószerint éjjel nappal..
2011. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Itt a baj, hogy mindenki csak magolni tud,de megtanulni már nem.Ezért csesztetik ma a joghallgatókat,mert minden hülye csak magol.

Átlátni az anyagot ma már luxus.

Egyébként igen, nehéz a jog.Viszont ha egyszer beleszeretsz....

2011. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs gond a tanulással, most nyelvvizsgáztam 2 hete. Köszönöm a válaszokta, mostmár úgyis ez marad :)
2011. márc. 1. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Hajrá, magoljanak csak a gyerekek, biztosan marha sikeres jogászok lesznek. :)
2011. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értelmeset nem tudsz hozzászólni, akkor kímélj meg. ha te szalagon akarsz dolgozni ám legyen, nekem legalább van életcélom...
2011. márc. 1. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Szövegértés ötös, gratulálok, nem neked írtam, hanem a többi pancsernek, akik azt hiszik, hogy csak magolni kell.

Nem, qrvára nem azt kell. Persze így is át lehet menni a vizsgákon, meg lehet szerezni egy diplomát, de egy jobb helyen, mint az ELTE-n, már nem annyira.

Jah még valami, azért mert most voltál nyelvvizsgázni, azt gondolod, hogy qrvára fog minden menni? :DD

Látom, te is csak egy beképzelt pancser vagy, inkább ne gyere jogra, sajnos itt van jó pár ilyen emberke.

2011. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!