Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma megyek 1-re szóbelizni a...

Ma megyek 1-re szóbelizni a Szent László Gimnáziumba! Izguljak, vagy izguljak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

3. lehetőség: ne izgulj! :)

Nem tudom, miből szóbelizel, de feltételezem, hogy készültél rá, tehát nincs min aggódnod. Ha meg csak általános elbeszélgetés (nem ismerem a sulit), akkor végképp nincs mitől félned!

És egyébként is, hidd el, nem esznek embert a felvételiztető tanárok, nekik sem érdekük, hogy rossz tapasztalattal menj haza, nem kell tőlük félni. :)

2011. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Biztos nagyon ügyes leszel! :)

Én drukkolok neked! Nem kell izgulnod, biztosan jól fog sikerülni! Felesleges izgulni, ha behívtak szóbelizni, az azt jelenti, hogy okos vagy, tehát minek parázni? :)


Sok sikert!Drukkolok! :)

L/14

2011. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Nyugi!

10 éve sem ették meg a felvételizőket, gondolom, idén sem fogják! :D

Bár már sokan nem tanítanak azok közül, akik engem tanítottak, de nem hiszem, hogy az újabb tanárok "rosszabbak" lennének!


Sok sikert!

Amúgy melyik tagozatra jelentkeztél?

2011. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
biológia-kémia tagozatra jelentkeztem, nagyon-nagyon jó volt! elsírtam magam a kidolgozásnál, aztán megnyugodtam, odamentem a tanárokhoz, és többé-kevésbé jól ment minden :)
2011. febr. 28. 15:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Jól van akkor, gratulálok! Ügyi voltál! Mondtuk, hogy nem kell izgulni. :-)

Hova jelentkeztél még?

2011. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A Berzsenyibe jelentkeztem (ez is Pesten van), meg a Karinthyba (oda nincs szóbeli, szintén pesti iskola). A Berzsenyiben szombaton lesz felvételi kémiából-bioszból, és angolból, ott már nem fogok így izgulni :).
2011. febr. 28. 20:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Kidolgozásnál?! Akkor ezek szerint kicsit másabb lett azóta a szóbeli?! Nálunk még nem volt ilyen, hogy ki kellett volna dolgozni a kérdéseket (?), v. nem tudom, hogy zajlott.

(Csak kérdeztek, aztán válaszolni kellett rögtön)


Én is biosz-kémiás voltam.

(10:57-es válaszoló vagyok)

2011. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De, le kellett írni egy papírra, aztán az alapján elmondani, a papírt pedig odaadtam a végén.
2011. febr. 28. 22:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem felvesznek a Lászlóba, nagyon jó suli, én imádom;)
2011. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a karinthyba jelentkeztem énis:)felvettek?milyen sorrendben jelölöd meg őket?:)
2011. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!