Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a középiskola szóbeli...

Ha a középiskola szóbeli felvételin a mindennapi eseményekről lesznek kérdések, de az mit takar?

Figyelt kérdés

Tehát magyarul, és angolul?

írnátok néhány példa kérdés?

Az megköszönöm :))


2011. febr. 26. 20:07
 1/5 A kérdező kommentje:
a de már nem kellett volna, elnézést, csak siettem:$
2011. febr. 26. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Naponta 5x teszik fel ezt a kérdést, keress, olvass vissza 1-2 napnyi kérdést (maximum 30-at!!) több helyen le lett már írva.....
2011. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, én vissza is olvastam.

Csak, hogy a "mindennapi eseményes" kérdéseket nem találtam.

Azt, hogy mi tartozik bele ezekbe az eseményekbe.

Pl, magamról beszélni, ünnepek?

2011. febr. 26. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Magadról csak nagyon keveset, családodról nem kérdezhetnek.

Mindennapokról ilyeneket, hogy olvasol-e könyveket, mit olvastál utoljára, mivel töltöd a szabadidőd, mennyit tanulsz, miért jelentkeztél ide, stb.


Az egész beszélgetés csak az intelligenciád felmérésére szolgál, mennyire tudsz egyzserű kérdésekre értelmes választ adni.

2011. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eltudok képzelni pár közéleti dologról is egy-két kérdést, bár nagyon nagyon ritka. Én katolikus iskolába jártam, nálunk pl volt olyan akitől megkérdezték ki a pápa, vagy az érsekünk. Ennyit azért illik tudni, senki nem esett kétségbe. Aki az érsekes kérdést kapta nem tudott válaszolni, még is osztálytársak lettünk, szóval nem kell aggódni. Egyébként valószínűleg csak a hétköznapjaidról, céljaidról fognak kérdezni, miket szeretsz csinálni, melyik suliba jársz, mi szeretnél lenni ha nagy leszel, szoktál e tv-t nézni, miket nézel stb. Inkább csak a kommunikáció a lényeg szerintem. Legyél tisztelettudó, és válaszolj kerek mondatokban, ha valamire nem tudsz, akkor se ess kétségbe, elég annyi, hogy "erre sajnos nem tudok válaszolni" vagy "ezt sajnos nem tudom", és ennyi. Nem fognak meglincselni :)
2011. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!