Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szie (Gödöllő) gépész...

A szie (Gödöllő) gépész diploma mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés

Jó, piacképes diplomát ad? Színvonal? Értéke?

Itt vki azt írta, hogy egy vicc.

De olyan egyetem ahol 60 éve oktatnak gépészeket, műszaki doktor iskolája van, a régi rendszerben azon egyetemek egyike volt ahol egyetemi 5éves szinten képeztek gépészeket (másik bme és miskolc, összesen 3 volt ahol 5 éves képzés volt és doktori iskola) hogy lehet "vicc"?

A bme-n a mechanika 1,2,3 tárgyakat az egyik gödöllői tanár köteteiből tanítják, bme-vel és miskolcal közös tanterv van és az msc szakot együtt hozták létre az hogy lehet vicc?

Erre adjatok kérlek korrekt választ, nekem ez egy szimpatikus suli. De objektív válaszokat légyszi. Olyan irjon aki ért is hozzá, nem hallomásból kell írni, hogy a haverom bátyjának a csajának a mittomén kije hallotta fél füllel..... Köszi!


2011. febr. 25. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy vicc, azt várom szeretettel!

Bár én lány vagyok, nekem ebből van egy kis hátrányom, illetve ált. tantervű gimiből jöttem, nem gépipariból (ez azért nem árt!).

Igenis piacképes diplomát ad, bátyám itt végzett, jelenleg Franciaországban vezető beosztású. Az előttünk végzett évfolyamból 4, azaz 4 embernek nincs állása -kettő babával van otthon, másik kettő apuci kedvence.

A társaság és a buli leírhatatlanul jó, egy-két prof szereti szívatni az egyetemistákat, de ez belefér :D


Én bátran ajánlom neked :) A kollégistaságot meg főleg :D

2011. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na most leszek lepontozva: ne halj be a bme-s hírnévtől. Ugyanazt tanítják mindenhol, csak őket még pluszba szívatják is, és ez adja a hírnevét, amúgy nem tudnak többet, mint mások. Tanultam már BME-s jegyzetből és hidd el, ugyanaz van benne, mint a mienkben. (Amúgy Miskolcon tanulok.)

Itt a GYIK-en boldog-boldogtalan a BME-t nyomatja, mert azt ismerik. A többi egyetemet meg azért szidják, mert a húgának a testvérének az ismerősének a teniszpartnere azt hallotta, hogy... és így jönnek a hülyeségek. Én is már hallottam itt azt vissza, hogy Miskolcon minden tanár egy mocskos alkoholista. Meg persze a diákok is, mivel, ami vidéken van, az már jó nem lehet.

Menj nyugodtan Gödöllőre, úgy dönts, ahogy neked a legjobb. :)

2011. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, úgy gondoltam h ezek az iskolák szakmailag(!) tök egy szinten vannak.


Am ezt nézzétek meg: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2011. febr. 26. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sügér a gyerek...

Biztos kivágták őt első félévben Gödöllőről :D

2011. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg csak azt nézd, ami neked a legjobb. Én is meghallgattam, hogy Miskolcon fogom elb*szni az életem... Nem fogok munkát kapni, nem tudok majd a szakmámban elhelyezkedni, stb...

Ehhez képest most TDK-zok, a tanárok is elismernek, értékelik, ha valakit érdekel a leendő szakmája és még szorgalmas is. A doktoranduszit is felajánlották már, de az még sok-sok év.

2011. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!