Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt szabad? Nem akarok balhét...

Ezt szabad? Nem akarok balhét a tanárral, de nem sokáig bírom ezt.

Figyelt kérdés
Van egy tanár, anyu ismeri és mondta neki hogy figyeljen rám. Ha olyat csinálok szóljon és ilyenek. Eddig okés, de a tanár odajön órán (nő) és arcon csap meg röhög ossza a pofonokat, ma úgy megfogta az arcomon a bőrt hogy vér alá futás lett rajta . Odajön és akkor ilyet szól hogy "ez csak szereteeeeet aztán bámm"... ez ellen mit lehetne tenni?
2011. febr. 24. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én rászólnék... lesza*nám ki mit mondd, hozzám senki ne érjen,főleg nem így. Kulturáltan is elmondhatja az ember a véleményét.. ha szép szóból nem ért,akkor lefordítom az ő nyelvére..!

Ha netán elmérgesedne a helyzet,és szivatni kezd,akkor meg mész év végén az adott tárgyból független bizottsághoz.


ui:nem lázítalak,mert annak idején engem speciel úgy neveltek,hogy a tanárnak mindig igaza van,és ha valami nem tetszik ne verjem rá.. de azért ez szerintem túlzás.

2011. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szólnék az anyámnak, hogy mit csinál az ismerőse, és állítsa le. Ha ez nem használ, ott a DÖK, osztályfőnök, igazgató. A véraláfutással már látleletet is lehet vetetni. Én sem uszítani akarlak, de azért mindennek van határa. A fizikai bántalmazás meg eleve tilos. Tény, mi is kaptunk azért kokit annak idején, de ezek inkább jelzés értékűek voltak, nem fájdalmasak.
2011. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rászólok szerintem hogy ha folytatja és majd meglátjuk. Köszönöm:)
2011. febr. 24. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne engedd. Először is szóljál anyukádnak, hogy ő is figyeljen oda, ne csak a tanár, másodszor menj az igazgatóhoz, amíg még látszik a véraláfutás, és igen, vetess látleletet.
2011. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

anyádnak kéne nevelnie téged nem a tanárnak.. sok szülő meg pityereg, hogy mert a tanárok nem csinálhatnak semmit, és milyen nehéz a dolguk meg minden... 24en voltunk osztálytársak anno, és nem volt mindenki kitűnő tanuló, meg minden egypáran bukásra is álltak, de rend volt mindig...

szóval semmi joga ehhez a tanárnak, mondd meg neki, hogy hagyja abba

2011. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
anyám figyel rám, csak mondta hogy ha valamit csinálok szóljon telón neki, és ilyesmi dolgok.. most várok vele majd a következőnél .
2011. febr. 24. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!