Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a hivatalos eljárás egy...

Mi a hivatalos eljárás egy tanárral szemben ha az teljesen hamis jegyek által akar megbuktatni az év végén?

Figyelt kérdés
Az arc szimplán útál engem már évek óta.Most szakmai vizsgáznék ez meg keresztbe akar tenni nekem az agyából kipattant elégtelenekkel.Hogy teljesen vicc legyen az egész testnevelés tantárgyról van szó.
2011. ápr. 26. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nyomd fel az igazgatónál vagy mondd a többi tanárnak is hogy milyen szemét. gondolom szüleid is tudnak róla, de ha nem akkor mondd el nekik is. esetleg hívd fel az oktatási minisztériumot, hátha foglalkoznak ilyen problémával is
2011. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy akarod bizonyitani, hogy a jegyek nem érvényesek? Mert anélkül semmi esélyed. Egyébként testnevelésböl is lehet elégtelent kapni, ha pl. nem vagy hajlandó az órán rendesen együttmüködni és nem csinálod meg azokat a gyakorlatokat, amiket kellene, vagy nem viszed el a tesicuccodat az órára és ezért nem tudsz résztvenni rajta.
2011. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!