Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok arról a TO-ról,...

Mit gondoltok arról a TO-ról, amelyik 5 oldal hivatalos doksiban 6 hibát "csinál", holott legalább 2 hónapot ültek rajta a nyári szünetben?

Figyelt kérdés
( nyári szünetben semmi dolguk nem volt, amikor bent jártam, mindenki csak röhigcsélt, meg regényeket olvasgattak, a másik meg internetezett (pont iwiw-ezett)
2010. aug. 31. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Felénk is ilyenek a TO-sok. Hova jársz?

Ők azt hiszik mindent megtehetnek, sza.-rnak nagy ívben a dolgokra.

2010. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyenek a tanulmányi osztályosok, úgy látszik ez valami magyarországi előírás, hogy a tanulmányi osztályokon hülyéknek meg arrogánsoknak kell lenniük.
2010. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vicceltek? Nekem nem állíttatták ki a diplomámat, mert azt hitték, hogy nem államvizsgáztam le. Nekem kellett győzködni a To-st, hogy emelje meg már a telefont és hívja fel az illetékes tanszéket és járjon utána a dolgoknak. A legjobb, hogy bocsánatot se kértek, nekem meg égett a pofám az munkahelyemen, hogy hol van már a papír.
2010. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3 betűs fősuli - 4 betűs főiskolai kar



Gondolom kitaláltátok már! De ha nem akkor még pár infót írok róluk.


Nem akarom beégetni őket, de most nagyon kihúzták nálam a gyufát...


Lehet egyre járunk?

2010. aug. 31. 20:43
 5/12 A kérdező kommentje:

20:41-es

Sajnálom! Az ilyet szerintem jelenteni kellene az intézményigazgatónál, talán ha beégnek 1x-2x talán észhez térnének...


Amúgy nekem meg a diploma-mellékletemet b@szták el... 2 hónapig ültek rajta :( Szánalmasak! És nekem is az lesz , hogy még én bizonyítgassam, hogy a szakdogám nem 3-as hanem 5-ös... és a többi... Szánalom!

2010. aug. 31. 20:46
 6/12 anonim ***** válasza:
20:41 vagyok. Hallagatói évem alatt én különösen meg volt elégedve a To-sommal. Eddig mindent elintézett nekem, még a szinte lehetetlent is. A dékánról meg annyit, hogy miatta kellett a legtöbbet várnom a diplomámra, mert éppen házon kívül volt és nem tudták aláíratni Vele.
2010. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát én SZTE-TTIK-ra járok. :)
2010. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor borítom a bilit!


BGF-PSZF

2010. aug. 31. 21:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy KAKI.
2010. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
SZIE-GTK dettó -.-'
2010. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!