Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok arról a TO-ról,...

Mit gondoltok arról a TO-ról, amelyik 5 oldal hivatalos doksiban 6 hibát "csinál", holott legalább 2 hónapot ültek rajta a nyári szünetben?

Figyelt kérdés
( nyári szünetben semmi dolguk nem volt, amikor bent jártam, mindenki csak röhigcsélt, meg regényeket olvasgattak, a másik meg internetezett (pont iwiw-ezett)
2010. aug. 31. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát az SZTE-TTIK TO-ja tényleg gáz. részképzésre jelentkeztem idén szept-től; most pénteken, 2 nap múlva már mennék órára, de még nem voltak képesek megmondani, hogy mehetek-e vagy sem. azt mondják a héten kiderül, legyek türelemmel. én elég türelmes vagyok, de azért csak jó lenne már felvenni a tárgyakat, biztosnak lenni benne, csinálhatom-e vagy sem...
2010. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Vigyázz mert közben meg lehet katalógus is... nálunk legalábbis az első óráktól kezdve voltak már - és hopp két alkalomból egy ugrott is... (2x lehet hiányozni + 1x de akkor orvosi igazolással, ""ja és hogy megfázásra kapsz egy igazolást az nekik nem elég, csak az jó, ha már kómában vagy, vagy mind a 2 lábadat elvesztetted, egyébként tudsz járni "kislányom" és ha már tudsz járni akkor ülni is...""" mentalitás)


Így utólag azt tanácsolnám, mindenkinek, hogy akiknél nagyon c@roznak a TO-sok, nyugodtan rugdossátok a TO-sokat,mert a diákokért vannak ott!! :))))

2010. szept. 1. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!