Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen tanárral szemben mit...

Ilyen tanárral szemben mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mxR1OAMOPxo

Mert szerintem ez emberhez nem illő ahogy beszél, és erre nem indok az sem, hogyha hülyék a diákok. Velem így ne beszéljen. ( Jövőre fog tanítani. )


2011. jan. 21. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Végre egy tanár, aki rendet tud tartani az óráján. Te meg ne nyekeregj, hanem tanulj és akkor nem fog veled így beszélni és nem kell magadra venned, ha mással így beszél. Ha iskolába jársz, azért teszed, mert tanulni akarsz. Ha meg, akkor ne járj iskolába. Ja, és a munkahelyeden sokkal durvább dolgokat is fogsz majd tapasztalni.
2011. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, nála szerintem főleg tanulni kell és csendben jegyzetelni, és akkor rendes. (ezt egy, a videó alatti kommentből veszem, érdemes olyanok véleményét olvasgatni, akik ismerik is a tanár urat)
2011. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
a hülye diák az túlnyomó részben tanár hibája. ha nem tudja a diák amit tanit szarul tanitja. tehát a tanár hibája. ez egy barom. ... nem tanár. ha az igazgató nem cseréli le akkor. öt sem érdekli a sorsotok. nálunk álltalánosba volt egy utált tanár. (jó 20 éve már) életembe nem hallottam akkora sóhajtást mikor bejelentették az egész iskola elött hogy nem jön többet. az ő kocsiját boszúbol feltörték párszor.
2011. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem tudja a diák amit tanit a tanár akkor szarul tanitja a tananyagot. tehát a tanár hibája. (bocsi az insert billentüt néha elfelejtem és eltünnek a szavaim)
2011. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úristen!Még nem rúgták ki?
2011. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is van hasonló tanár, és bátran merem állítani, hogy az egyik legtiszteletreméltóbb személy az összes közül. Ő mondjuk sosem emeli fel a hangját, mindig nyugisan küld el mindenkit a búsba... A beszólásait senki nem veszi magára, jókat nevetünk az óráin, figyelni kell, és tanulni, akkor nem fog rádszállni, ilyen egyszerű! Nálunk ő a legjobb tanár, akármilyen stílusa is van! Megtudja olyan hasonlatokkal magyarázni a dolgokat (sokszor alpári nyelven), hogy az hihetetlen, de sokkal érthetőbb így mint a fellengős "én vagyok a felsőbbrendű" stílus, ahol egy 10 szavas mondatban 9 olyan szakszó hangzik el az előadónál hogy olykor még ő maga sem biztos hogy érti mit is mondott, nem hogy a diákok... Én nem ijednék meg ettől a tanártól sem, attól hogy ilyen a stílusa még lehet nagyon jó tanár is! A mi tanárunk nem egyszer r*bancozza, k*rvázza, f*szozza, p*öcsözi le a hallgatókat, sokszor jóval cifrább dolgokat is hozzátesznek. Én igyekszem minél többet tanulni, nem késni órákról, érdekes mód rám még egyszer nem mondott semmi csúnyát.
2011. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lehet, hogy ti így beszéltek otthon, de számomra ez minden körülmények között elfogadhatatlan beszéd, akár odafigyelnek a diákok, akár nem. Azért mindennek van egy határa.
2011. jan. 21. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok... mi abszolút nem beszélünk csúnyán otthon, ahogy a barátaim között sem. Pláne nem ilyen mértékben! Ettől függetlenül mégis kijelentem hogy az ehhez hasonlóan alpári stílusú tanárom, a legeslegjobb tanárom, annak ellenére, hogy megérne egy dupla mosást a szája!

Ha ő lesz a tanárod, nem tehetsz ellene semmit! Pláne ha neves, sikeres, jó tanár... nem fogják kirakni, mert 1-2 diák nem bírja ha csúnyán beszélnek! Sajnos ehhez hozzá kell szokni a felsőoktatásban és az életben is!

2011. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!