Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez igaz? Egyik barátnő írta...

Ez igaz? Egyik barátnő írta msn-en.

Figyelt kérdés

Az Apáczai Csere János Gimnáziumba szeretnék felvételizni jövőre és már előre izgulok, hogy fölvesznek-e, vagy nem, mert tudom, hogy nagyon erős. Az egyik barátnőm, mikor mondtam ezt neki, ezt írta:

na figyu: felvilágosítalak. Az apáczaiba idei évben minden hülye bejutott. Volt, akinek voltak 3asai. szal, te pl most teljesen jól bejutottál volna - a hülyék közé!

Ez igaz? Mert akkor nem megyek oda!Bár szerintem nem az, de légyszíves mondjátok, mit tudtok ezzel kapcsolatban.


2011. febr. 11. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Jövőre felvételizel?Minek gondolkodsz ilyeneken amikor még van 1 éved??

LEhet hogy voltak hármasai értsétek már meg hogy a központi számít nem a jegyek!azok csak egy kicsit számítanak!a központi fogja eldönteni hogy felvesznek-e vagy nem

2011. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nagyon izgulós vagyok :) Ja, csak én azt hallottam, hogy oda 4,5 alattiakat nem vesznek föl.
2011. febr. 11. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Az iskolát nem ismerem de így szokott lenni

Tényleg ráérsz,van aki januárban döntötte el

Tedd fel ezt a kérdést iskolák kategóriába ott meg tudják mondani

Ja és tanulj sokat központira az a legfontosabb meg gondolom van szóbeli is

2011. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azok, akik 3-asokkal bejutottak, azok egy keményebb ált. iskolából mentek... A jegyek akárhogy is nézzük, nem minden esetben tükrözik a mögötte rejlő tudást. a mi giminkbe is érkeznek kisebb településekről kitűnő tanulók, akik aztán vért izzadnak azért, hogy megkapják a 3-asokat... Mellettük vannak olyanok is, akik általánosban "csak2 4-esek voltak, itt meg bőven 5-ösök. Mondjuk, nem hinném, hogy az Apácaiba hülyéket vesznek fel....
2011. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem ezt a gimnáziumot (várost azért írhattál volna), de bármilyen hihetetlen: tök lényegtelen, hogy egy gimnázium mennyire "erős", az érettségire ugyan úgy fel tud készülni az is, aki "sz*r" gimibe járt, meg az is, aki keménybe, az egyetemen meg a kutyát nem érdekli, hogy ki hova járt gimnáziumba. Csak szegény 8.-osok nagyon be vannak paráztatva ezzel, hogy melyik gimnázium jó, és melyik rossz. Ha lehet így mondani, én a világ leggyengébb gimnáziumában érettségiztem, ahol aztán tényleg semmi plusz nem volt a legszigorúbban vett kötelezőkön kívül, de ez az ég világon semmi gondot nem okozott nekem az érettségin, aztán úgy felvettek egyetemre, ahogy kell, mert bőven lett pontom.
2011. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

most ezt írta:

de most az is volt, h véletlenül az első 90 emberkének küldtek ki, és így 3 osztályt kellett indíttani

de am oda már nem is próbálkoznak a jók sem,, mer nincs elég önbizalmuk, csak az egoista rosszak

2011. febr. 11. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg valakinek savanyú a szőlő...
2011. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

02-11 20:25-tel nem értek egyet.

Igenis rengeteg számít egy erős gimi az érettségi szempontjából.

2011. febr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!